Prezident Zeman má narozeniny. Takto mu hned ráno „popřáli“ od Pavla Šafra

28. 9. 2017 7:18

Osmadvacátého září není jen dnem české státnosti. Tento den také slaví narozeniny prezident Miloš Zeman. Je mu sedmdesát tři let. Na serveru Pavla Šafra Forum24 popřáli panu prezidentovi všechno nejlepší. Svérázným způsobem.

Prezident Zeman má narozeniny. Takto mu hned ráno „popřáli“ od Pavla Šafra
Foto: Hanka Brožková KPR
Popisek: Miloš Zeman na terase s českou velvyslankyni při OSN Marii Chatardovou

Komentátor serveru Vilém Besser napsal prezidentu Zemanovi k narozeninám. V tomto dopise shrnul všechny úspěchy, kterých prezident od posledních narozenin dosáhl. Mezi jiným zmínil např. židovské ocenění Bojovník za pravdu, které prezident obdržel v New Yorku před pár dny.  

„Někteří škarohlídové sice tvrdí, že se nejedná o žádné důležité vyznamenání, ale těm nedochází ona podstata. Bojovník jste a pravda Vám také není cizí. Na to, co říkají soudy, které tvrdí, že jste lhář, neberte ohled. Je to nepodstatné a Vás není hodno se tím zabývat,“ doporučil prezidentovi.

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

Ve Spojených státech se navíc konečně setkal se 45. prezidentem USA Donaldem Trumpem. Konečně. Svědčí o tom ostatně fotografie dvou prezidentů, která obletěla svět. Delší setkání si prý pánové jistě teprve domluví.

„Stejně je lepší zajet do Soči za panem Putinem, s tím máte mnoho témat k diskusi. Novináře už jste probrali (patří jim to), tak teď můžete třeba domluvit, jestli by k nám nechtělo přijet víc Rusů pracovat nebo zda není zájem o dovoz dobré vodky. Tady aby se člověk v tom alkoholu vyznal. Buď je tam metanol, nebo způsobuje rakovinu. Sám dobře víte, že kvalita je u popíjení důležitá. Jinak se člověk motá a nemůže kolikrát ani pořádně artikulovat,“ doplnil k tématu Besser.

Celé přání naleznete zde.

Ocenil také prezidentovu návštěvu u britské královny, doporučil mu, ať ponechá stranou to, co říká Česká televize, a popřál mu, aby se mohl dál scházet se svým „slovenským přítelem“ Andrejem Babišem (ANO), na kterého prý teď také všichni hází špínu. Ale volby určitě dopadnou dobře a Zeman s Babišem spolu povládnou.

Připomněl také Zemanovi, že za rok v lednu proběhnou volby ještě důležitější, totiž volby prezidentské, které podle komentátora Zeman jistě po zásluze vyhraje.

V závěru Besser žádá prezidenta, aby nebral ani jedno jediné slovo tohoto dopisu vážně.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Putin, to Putin! Sranda z Nory Fridrichové ve StarDance: Vážná slova

20:47 Putin, to Putin! Sranda z Nory Fridrichové ve StarDance: Vážná slova

Moderátorka pořadu 168 hodin České televize Nora Fridrichová vypadla ze zábavného pořadu StarDance h…