Reportér baví na síti: Přijeďte do Prahy „vyšukat“ dívky

08.04.2012 21:53 | Zprávy
autor: ann

Nevíte, co na Velikonoční pondělí? Přijeďte vyšukat pražské dívky. Takto láká turisty do Prahy zpravodajství TV Prima Family.

Reportér baví na síti: Přijeďte do Prahy „vyšukat“ dívky
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vlak ve stanici metra

Reportér televize Prima Family Ladislav Hruška se dopustil přeřeknutí. Nabídl divákům, že mohou přijet metrem v pondělí do Prahy "vyšukat" dívky.



Snad vyšupat?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Zuzana Majerová byl položen dotaz

Co přesně od Macinky očekáváte?

On se přeci už nějak rozhodl k iniciativě PUR L přistoupil. Není žádost o vysvětlení jen laciné gesto, které vlastně nic nezmění? Proč vůbec jste v této vládě, když hlavně co se týká obrany a bezpečnosti tak nenaplňujete vůbec vaše předvolební sliby?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„A proto odcházíme!“ Politická vražda? Mrtvá ministryně se nebála ani EU

9:51 „A proto odcházíme!“ Politická vražda? Mrtvá ministryně se nebála ani EU

Konzervativní politička Ann Widdecombeová, jedna z hlavních tváří strany Reform UK Nigela Farage, by…