Roman Janoušek po nehodě zmizel, policie mu nemůže doručit obvinění

23. 3. 2012 22:56

Po mnohahodinovém vyslýchání svědků konečně policisté sestavili obvinění, které měli doručit Romanu Janouškovi za to, že v pátek dopoledne v pražské Michli pod vlivem alkoholu ve svém Porche Cayenne srazil ženu. Obvinění se však policii Janouškovi předat nepodařilo, místo jeho pobytu je totiž neznámé.

Roman Janoušek po nehodě zmizel, policie mu nemůže doručit obvinění
Foto: repro TV Prima
Popisek: Roman Janoušek po svém zadržení za jízdu v opilosti
reklama

„Obvinění by mu policisté měli sdělit nejpozději po půlnoci,“ uvedla pro agenturu Mediafax policejní mluvčí Eva Kropáčová. Podle dostupných informací se však policii obvinění doručit nepodařilo, doma Janoušek není a kde se skrývá není jasné.

Vlivný pražský kmotr Roman Janoušek v pátek dopoledne ve Vyskočilově ulici v pražské Michli pod vlivem alkoholu ve svém Porche Cayenne naboural vůz ženy, kterou poté o kus dál u semaforu přejel, když se pokusila autonehodu s řidičem řešit.

„Žena k němu doběhla, stoupla si před auto, ale řidič se rozjel a srazil ji,“ popsala mluvčí Kropáčová.

Za svůj čin by měl být Roman Janoušek obvinění ze tří trestných činů, za jejichž spáchání mu hrozí až deset let vězení. Podle policie se měl dopustit ublížení na zdraví, neposkytnutí první pomoci a ohrožení pod vlivem návykové látky.Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: jhe

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kdo chce zhatit volby do Rady ČT? Dětinský omyl senátora Smoljaka, lidovecké obstrukce. A jasné slovo právníka k fintě z neziskovky

18:53 Kdo chce zhatit volby do Rady ČT? Dětinský omyl senátora Smoljaka, lidovecké obstrukce. A jasné slovo právníka k fintě z neziskovky

Zhatit volbu nových členů Rady ČT se pokoušejí ti zákonodárci, jimž nynější fungování České televize…