Rozčílená Klasnová se kvůli článku pustila do Babišovy MF Dnes

10.08.2013 13:59

Předsedkyně poslaneckého klubu Věcí veřejných Kateřina Klasnová se na Facebooku ohradila proti vysvětlením, proč je údajně přesunuto hlasování o rozpuštění Poslanecké sněmovny. Nemůžou za to prý VV, ale sama TOP 09.

Rozčílená Klasnová se kvůli článku pustila do Babišovy MF Dnes
Foto: Hans Štembera
Popisek: Kateřina Klasnová

„Babišova MF Dnes v dnešním vydání píše, že hlasování o rozpuštění sněmovny se přesouvá z pátku 16. 8. na úterý 20. 8. kvůli VV. Protože se prý někteří poslanci našeho klubu začínají cukat… I když jsem se zařekla, že se kvůli ‚apolitickým a objektivním‘ článkům v médiích nebudu rozčilovat, v tomto případě mi nedá, abych nereagovala,“ píše Kateřina Klasnová.

„Článek se opírá o výrok šéfa klubu TOP 09 Gazdíka, který ho včera navíc celý den lživě opakoval v médiích. Přiznávám se, že jako šéfka klubu VV komunikuji korektně se všemi předsedy poslaneckých klubů s výjimkou této parodie na mužství v područí Miroslava Kalouska,“ dodává.

O přesunutí hlasování se prý dozvěděla až v pátek z médií. „Stalo se tak právě na žádost TOP 09, a to proto, že mají naopak problém s vlastními poslanci - totiž ČSSD, Topka a komunisti mají i bez jediného poslance VV potřebnou ústavní většinu k rozpuštění naší ‚ctihodné‘ komory,“ vysvětluje poslankyně.

„Za VV platí to, že naši poslanci budou hlasovat tak, jak jsme již jednou na rozdíl od Topky hlasovali - budeme hlasovat pro rozpuštění Poslanecké sněmovny. To jsem potvrdila svým podpisem pod svolání mimořádné schůze za celý klub,“ uzavírá Klasnová na svém profilu na Facebooku.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: pan

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Letí Petříček do USA zbytečně? Babiš a Trump už jsou dojednaní. A Zeman...

17:03 Letí Petříček do USA zbytečně? Babiš a Trump už jsou dojednaní. A Zeman...

Velvyslanec Spojených států v Praze Stephen B. King na sociální síti Twitter oznámil, že 45. prezide…