Ruská stopa! Hahaha! ČT informuje o násilí v USA. Čí pozadí? Lid se baví

01.06.2020 20:56 | Zprávy
autor: nab

Česká televize vzbudila bouřlivou diskusi kvůli podivnému informování o tom, co stojí v pozadí nepokojů ve Spojených státech. V jedné větě totiž zmiňuje Rusko s odkazem na Obamovu bezpečnostní poradkyni Susan Riceovou.

Ruská stopa! Hahaha! ČT informuje o násilí v USA. Čí pozadí? Lid se baví
Foto: Hans Štembera
Popisek: Česká televize, ilustrační foto

„Rusko odmítá obvinění, že stojí v pozadí nepokojů v USA. O roli Moskvy hovořila například někdejší Obamova bezpečnostní poradkyně Riceová,“ oznámila ČT24 ve svém tweetu.

Veřejnost zprávu vesměs označila za „zoufalost a špatný žert“.

„Tohle myslíte vážně?“ nevěřil vlastním očím Pavel Cimbál.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Primátor

Je pravda, že uvažujete o kandidatuře na pražského primátora? Nepřijde vám, že ty funkce měníte jako ponožky? Proč jste tak nerozhodný? Nebo to byste byl primátor, poslanec a ještě zmocněnec či co to jste?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Švihlíková: Další rozměr kauzy Seznam. Miliardář Lukačovič a Švýcarsko

7:22 Švihlíková: Další rozměr kauzy Seznam. Miliardář Lukačovič a Švýcarsko

Ekonomka Ilona Švihlíková se vyjádřila ke sporu předsedy vlády Andreje Babiše (ANO) a důležitého hrá…