SLEDOVANOST Otázek Václava Moravce a Partie TV Prima

10.10.2011 20:14 | Zprávy

Hosty nedělní Partie na televizi Prima byli ministr obrany Alexandr Vondra a jeho stínový protějšek z ČSSD Jan Hamáček. Otázky Václava Moravce naproti tomu hostily ekonomy Josepha Stiglitze, Jana Švejnara a Vladimíra Dlouhého.

SLEDOVANOST Otázek Václava Moravce a Partie TV Prima
Z dat ATO - Mediaresearch, která pro ParlamentníListy.cz zpracovala MÉDEA, a.s. ve spolupráci s MÉDEA RESEARCH, k.s. vyplývá, že "primáckého" Jana Punčocháře a jeho hosty v přímém přenosu vidělo 215 tisíc diváků, což je téměř totožný výsledek jako minulý týden. Tehdejšími hosty byli šéfové poslaneckých klubů TOP 09 a KSČM Petr Gazdík a Pavel Kováčik.

Hodinové, polední vysílání Otázek Václava Moravce na ČT 1 si nenechalo ujít přesně 369 tisíc diváků. V témže čase jej na zpravodajské ČT24 sledovalo dalších 143 tisíc. Druhou hodinu OVM sledovalo už jen na ČT24 rovných 249 tisíc diváků. Václav Moravec tak dosáhl výrazně vyšších čísel, než jaká měl minulý týden, kdy byli hosty expremiéři Pithart, Zeman a Paroubek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tomáš A. Nový

Korupce

Dobrý den, vím, že se věnujete korupci. Zajímá mě, co jste jako senátorka udělala proto, aby k ní nedocházelo? Kde vidíte největší problémy, že k ní neustále dochází? Děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Chodit na demonstrace je málo, vytkl Pithart na akci chvilek

21:25 Chodit na demonstrace je málo, vytkl Pithart na akci chvilek

„Kriminálníci rozumí jenom kriminálu,“ stálo psáno na jednom z transparentů na demonstraci Česko nen…