Sejde se česká a slovenská tripartita. Toto budou řešit

31.08.2015 20:00 | Zprávy

V Bratislavě se za týden uskuteční první společné jednání české a slovenské tripartity. Zúčastní se ho český premiér Bohuslav Sobotka i jeho slovenský protějšek Robert Fico. V tiskové zprávě o tom dnes informoval tiskový odbor české vlády.

Sejde se česká a slovenská tripartita. Toto budou řešit
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezidentský palác v Bratislavě, sídlo slovenské hlavy státu

"Tématem společného jednání bude mimo jiné minimální mzda, podpora zaměstnávání osob se zdravotním postižením, agenturní vzdělávání nebo zkušenosti se zavedením registračních pokladen," uvedl ve zprávě mluvčí české vlády Martin Ayrer.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: čtk, mp

Zajímalo by mě, jaký je zájem o kandidaturu za SOCDEM?

Hledal jsem totiž kandidáty, ale žádné jsem ani na vašich stránkách nenašel. Nebo jich snad máte tolik, že nevíte koho vybrat? To dost pochybuji, když od vás dost politiků přešlo jinam, což teda já neschvaluju a takové politiky nevolím

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jandejsek k bitcoinům: Stanjura i Fiala věděli. Nemají ve vládě co dělat

20:30 Jandejsek k bitcoinům: Stanjura i Fiala věděli. Nemají ve vládě co dělat

Bývalý prezident Agrární komory ČR a jeden z nejvýznamnějších českých potravinářů Zdeněk Jandejsek v…