Sládek kdysi vykradl stranu, řekl nám Martin Komárek. A zde je třeskutá odpověď. Charakter tohoto bývalého soudruha je prý proslavený i mezinárodně

20.12.2015 20:03

Někdejší vlivný politik a čelný představitel Republikánské strany Miroslav Sládek se pořádně opřel do poslance Martina Komárka (ANO). Podle Sládka je Komárek bývalý komunista, který nyní pracuje pro Babiše. „Důrazně se ohrazuji proti tomu, aby mé osoby a mých výroků zneužíval bývalý komunista k vytváření dojmu, že štěpím vlastenecké hnutí,“ napsal Sládek, který tak pravděpodobně reagoval na Komárkův rozhovor pro ParlamentníListy.cz.

Sládek kdysi vykradl stranu, řekl nám Martin Komárek. A zde je třeskutá odpověď. Charakter tohoto bývalého soudruha je prý proslavený i mezinárodně
Foto: Daniela Černá
Popisek: Miroslav Sládek

Komárek totiž v rozhovoru pro náš web prohlásil, že Miroslav Sládek kdysi vykradl svou stranu a nyní ožívá na vlně protiuprchlické nálady a spoléhá na to, že na něj lidé zapomněli. „Nemá šanci, vedle něj vypadá i Konvička seriózně,“ řekl pro ParlamentníListy.cz na adresu Sládka někdejší novinář.

A právě Sládek si teď rýpl na oplátku do Komárka, u kterého nezapomněl připomenout, že je to bývalý člen KSČ, a který se podle někdejšího republikánského předsedy doma i v zahraničí proslavil nejvíce článkem na titulní stránce MF Dnes: Jestli něco provedl, tak ať ho zavřou, jestli nic neprovedl, tak ať ho zavřou také, za to, co hlásá.

„Netrvám na nějakém slušném oslovení od soudruha. Takže jak se na mne volá, tak se ode mne ozývá,“ napsal Sládek, který se zároveň zeptal, zdali si kdokoliv dovede představit, že by bylo možné lépe prezentovat Komárkovu nenávist, charakter a jeho pohrdání demokracií a lidskými svobodami, než tím, co před lety napsal. „Nyní tento soudruh prodává své služby Babišovi (ANO, krycí jméno Burešovi) a činí se neméně zdatně,“ dodal Sládek, podle kterého byl Komárkův útok na něj zahájením předvolební kampaně.

Republikány vykradl stát, ministr financí a Finanční úřad pro Prahu 5

„Důrazně se ohrazuji proti tomu, aby mé osoby a mých výroků zneužíval bývalý komunista k vytváření dojmu, že štěpím vlastenecké hnutí,“ napsal dále někdejší uchazeč o prezidentské křeslo s tím, že rozhodně nebude svou kampaň směřovat proti jiným vlasteneckým stranám, protože je nyní na politické scéně plno jiných subjektů, které si zaslouží zvýšenou pozornost, mezi které podle Sládka patří ANO, ale i mnohé další strany.

Celý Sládkův text k přečtení ZDE.

PhDr. Miroslav Sládek

  • SPR-RSČ Miroslava Sládka
  • mimo zastupitelskou funkci

„Aby bylo jednou provždy jasno: SPR-RSČ jsem nevykradl,“ ohradil se dále Sládek proti Komárkovu tvrzení a připomněl, že by mu to neprošlo, když byl kdysi poslán na sedmnáct dní do vězení, a to v době, kdy kandidoval na prezidenta. „Stranu, kterou jsem založil, které jsem dal jméno i program doslova vytuneloval a to do posledního haléře stát omylem nazývaný Česká republika, zastoupený Ministerstvem financí a Finančním úřadem pro Prahu 5. A to jen proto, aby nás totálně zlikvidoval a zbavil se jediné skutečné opozice. Důkazů je dost a budeme je včas zveřejňovat na našem zakládaném webu,“ napsal rozhořčeně.

„Vážení příznivci, nedivte se mi, že se musím vrátit ke svému starému proslovu, kdy jsem požadoval vymetení Augiášova chléva, nic jiného totiž současný parlament a vláda nejsou,“ zakončil svůj obranný komentář, ve kterém si mimoděk rýpl i do novinářů Radka Johna, Josefa Klímy či Jiřího Pehe.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: jzd

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Jak se vám se Svobodou jedná?

Zdá se, že má problém se s ostatními dohodnout. Za mě je to strašně arogantní člověk, osobně ho sice neznám, ale když ho vidím, tak na mě působí jak červený hadr na býka

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Sirotčí“ Šojdrová se obula do Ivana Davida. Když neví, má prý mlčet

21:14 „Sirotčí“ Šojdrová se obula do Ivana Davida. Když neví, má prý mlčet

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL) se na svém twitterovém profilu vymezila proti ruské dezin…