Slavný protikorupční senátor Michálek se zastal trenéra Růžičky. Video s půl milionem je prý parodií na důkaz

03.05.2015 7:41 | Zprávy
autor: mp

Známý bojovník proti korupci senátor Libor Michálek se podle vlastních slov dobře pobavil nad videem, které má být důkazem v údajné korupční kauze trenéra národního hokejového týmu Vladimíra Růžičky. Považuje ho prý za parodii a dává lidem několik dobrých rad. Pokud máte podezření na korupci, jednejte hned, protože mizí velkou rychlostí. A hlavně neprovokujte.

Slavný protikorupční senátor Michálek se zastal trenéra Růžičky. Video s půl milionem je prý parodií na důkaz
Foto: repro youtube, tan
Popisek: Vladimír Růžička, český hokejový trenér a bývalý hokejový útočník

Senátor Libor Michálek je znám jako neúprosný bojovník proti různým formám korupce. Stál i za pádem někdejšího ministra pro životní prostředí Pavla Drobila (ODS) v roce 2010. Nedávno se prý však pobavil nad videem, které se má týkat údajné korupční kauzy Vladimíra Růžičky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Igor Červený byl položen dotaz

Jak podle vás zajistit vyváženost?

Myslím teď mezi ochranou životního prostředí a průmyslem-ekonomikou? Co přesně v tomto směru navrhujete? Vím, co kritizujete, ale jaký je podle vás ten balanc?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zahnaní do kouta. Samková se podělila o zkušenosti s Íránem. A varuje

21:12 Zahnaní do kouta. Samková se podělila o zkušenosti s Íránem. A varuje

Svět se řídí pokrytectvím a dvojím metrem, které se promítá od mezinárodní politiky až po mezilidské…