Sobotkova vláda bude řešit pojišťovnictví, léčiva i ochranu Babiše

21.12.2015 6:06 | Zprávy
autor: vam, čtk

Širokou škálu návrhů týkající se témat od pojišťovnictví, přes obecní policii až po léčiva bude mít dnes na programu vláda. Rozhodovat bude mimo jiné i o tom, jestli má policie chránit také ministra financí. Po skončení jednání kabinetu se sejde koaliční rada, která bude diskutovat o novele stavebního zákona nebo o pojišťování a financování vývozu se státní podporou.

Sobotkova vláda bude řešit pojišťovnictví, léčiva i ochranu Babiše
Foto: Hans Štembera
Popisek: Začátek jednání vlády se protáhl asi o dvacet minut. Čekalo se na premiéra Bohuslava Sobotku

Ministr financí Andrej Babiš (ANO) požádal o ochranu nedávno kvůli několika případům ohrožení. Na vládu jde na základě jeho podnětu materiál, který by měl rozšířit seznam chráněných osob o ministra financí. Očekává se, že kabinet návrhu z dílny ministerstva vnitra vyhoví.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Co se stalo, že jste otočili?

A navrhli nové jméno na ministra životního prostředí? Podle mě je to dobře, jen mě ta vaše otočka překvapila a říkám si, co za ní je?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Peníze od parazitů dostat k lidem“. O kolik teď vládními škrty neziskovky přijdou?

4:35 „Peníze od parazitů dostat k lidem“. O kolik teď vládními škrty neziskovky přijdou?

Babišova vláda si chce došlápnout na politické neziskovky. V rámci rozvojové spolupráce platili daňo…