Starosta Pavel Novotný odpovídal čtenáři: Podporujete Okamuru? Možná byste se měl zabít, vy lolo

27.12.2018 10:21 odp.

Známý bulvární novinář a současný starosta městské části Praha-Řeporyje Pavel Novotný (ODS) odpovídal na dotazy čtenářů ParlamentníchListů.cz. Jeden si stěžoval, že ODS zanevřela na normální lidi a přesvědčil jej letos Okamura. „Máte na čele jitrnici, možná byste se měl zabít,“ odpověděl starosta nevybíravě. Dalšího tazatele zajímalo, proč bychom měli brát do EU tak vysoké počty imigrantů. „Ekonomičtí mi nevadí. Ubytuji čtyři, bude-li třeba,“ reagoval Novotný.

Starosta Pavel Novotný odpovídal čtenáři: Podporujete Okamuru? Možná byste se měl zabít, vy lolo
Foto: Repro Youtube
Popisek: Pavel Novotný

Než první tazatel přešel ke své otázce, předeslal, že dříve byl voličem právě ODS. Hlavní důvod byl, že měl zkrátka pocit, že tato strana má skutečně zájem hájit zájmy normálních lidí. „Teď mám pocit, že ODS profiluje do samozvaných elit. Celkem mě to mrzí,“ uvedl s tím, že letos jej daleko více přesvědčil Okamura z SPD.

Spíše to prý vypadá, jestli nepohrdají slušnými, pracujícími lidmi. „Nebo se mylím, že ODS na nás zanevřela? Protože mi je to jako bývalému voliči líto,“ zopakoval čtenář.

Způsobem sobě vlastním se Novotný pustil zostra do psaní své reakce. Nad čtenářem rovnou zlomil hůl se slovy, že pokud jej o čemkoli přesvědčil Tomio Okamura, pak se obává, že mu není pomoci. „Máte na čele jitrnici, nemůžete za to. Nenarodí se každý bystrý. To už není o ODS, o tom, koho volit,“ nebral si servítky.

Původní zdroj ZDE

Dále dodal, že v takovém případě nepomůže ani trpělivé vysvětlování, a ve své reakci ještě přiostřil. „Budu se za vás modlit. Na rovinu ale říkám, že pokud hodláte v podpoře pana Okamury pokračovat, pak byste se možná měl jít zabít. Naše modrá náruč je otevřená i tak fatálně zbloudilým, podotýkám. Snad vyjdete z labyrintu, vy lolo,“ napsal na závěr.

Pavel Novotný, DiS.

  • Největší miláček čtenářů nejnedůvěryhodnějšího webu v Evropě
  • starosta městské části

Druhý dotazující poznamenal, že mu dnes připadá, že ODS jde hodně doleva a pravicovou ideu téhle strany má na bedrech dnes už jen mladý Klaus. „Vím, že jsi vítač stejně jako třeba Zelení a hodně levicoví ekoteroristi, takže se tě zeptám. Proč bychom měli brát tolik imigrantů do EU, když je veřejné tajemství, že do Evropy asi moc těch doktorů a inženýrů až tak moc neproudí? Proč jim nepomáhat u nich doma?“ položil svou otázku.

Čtenář se pozastavuje nad tím, jestli opravdu „musíme“ zachránit celou Afriku a Blízký východ tím, že si je nakvartýrujeme do EU, kde se poté zvyšuje kriminalita. „A to mluvím jen o kriminalitě. Kolik ta nemakačenka v EU stojí denně, ani nemluvím. Nebylo by lepší a levnější pomáhat přímo v postižené zemi?“ dotázal se.

Starosta jej ale následně upozornil, že otázkami integrace se vůbec nezabývá a je mu jedno, v co kdo věří. „Mně je těch LIDÍ LÍTO. Já s nimi SOUCÍTÍM. Nevadí mi ani ekonomičtí migranti, jdou za lepším. Také bych šel. Jsem v sobě objevil humanistu a levičáka, není mi pomoci,“ odpověděl a doplnil, že je s nimi solidární a nejsou mu lhostejní. „Ubytuji čtyři, uskromníme se, bude-li třeba,“ napsal na závěr.

 

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: nab

Martin Exner byl položen dotaz

Dotaz

Vážený pane poslanče, po přečtení níže uvedeného článku, si dovoluji obrátit se na vás s následujícím dotazem. Píšte tam, že nás nás Rusko snaží zmanipulovat atd. My i mí přátelé nic takového nevidíme, sledujeme zprávy na čských tel. stanicích, posloucháme Radiožurnám, Country rádio, pohybujeme se ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Mají zbraně a Sorose.“ Migrace ožívá. Maďarsko ostře k EU

8:24 „Mají zbraně a Sorose.“ Migrace ožívá. Maďarsko ostře k EU

Maďarsko se v posledních dnech na svých hranicích dostává do velkého tlaku. Země, zaznamenávající vy…