Starý nemocný muž, narcis, kterého baví otravovat vzduch. Reflex píše o prezidentu republiky

09.07.2019 20:20

Zatímco si dítka školou povinná užívají letních prázdnin a jejich rodiče si užívají zasloužených dovolených, jeden pán je podle serveru Reflex.cz zklamán. Zklamán je prý jen „starý, těžce nemocný muž, kterého nemá nikdo rád“. Tento popis si vysloužil prezident Miloš Zeman.

Starý nemocný muž, narcis, kterého baví otravovat vzduch. Reflex píše o prezidentu republiky
Foto: Hanka Brožková - KPR
Popisek: Prezident Miloš Zeman
reklama

Většina národa si užívá léta, sluníčka, prázdnin a dovolených. Ty často končí dřív, než by mnoha zaměstnancům bylo milé, ale i tak se z nich lidé radují; jediný, kdo se neraduje, je podle publicisty Vladimíra Mertlíka stávající prezident Miloš Zeman. Tento pán se prý jen nechává sžírat touhou po pomstě.  

„Jediný, kdo nemá prázdniny rád, je starý, těžce nemocný muž, kterého nemá nikdo rád a který je celé dny sám. Prezident. Celoživotní narcis a nabob, kterého samota proměnila v trucovitého zlovolného staříka, jehož zábavou je otravovat vzduch. Novináři a politologové často hledají v chování Miloše Zemana tajuplná sdělení a smysl. Nehledejme v chování onoho zlovolného, k demenci mílovými kroky se ubírajícího staříka filozofii. Stejně jako Václav Narcis I. také Miloš Zeman marně hledá uplatnění svého poslání, o němž je přesvědčen, že nese jak pochodeň. Dosáhl sice podvody a snůškou lží trůnu, o nějž usiloval, ale není uspokojen. Koho by bavilo být stále sám jen s tlačenkou a becherovkou a slepenými prsty hledat věty moudrých, mezi něž se domnívá, že také patří. Což by vás netrápilo, že marně v chabnoucí paměti pátráte, kdo ještě vám ublížil, odporoval a zesměšnil vás, protože pomsta je jediné, čím žijete?“ napsal doslova publicista.

Mertlíkovi se zdá Zemanovo chování o to podivnější, že ho považuje za inteligentního muže, který bohužel svou inteligenci napírá zvláštními směry, čímž údajně odrazuje své známé od kontaktů s ním. O to osamělejší prezident je a o to víc má údajně času k tomu, aby vymyslel, co všechno nám ještě předvede.

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Karel Gott pozval Havla domů... Dusné svědectví. A mnohem více

12:00 Karel Gott pozval Havla domů... Dusné svědectví. A mnohem více

Od smrti Karla Gotta právě dnes uplynul jeden rok. Při té příležitosti se na světlo světa dostala no…