Tajný plán na záchranu ODS. Mirka Němcová ve sprše...

01.01.2016 9:11 | Zprávy
autor: mp

Novinář a hostující profesor na New York University v Praze Tomáš Klvaňa se vyjádřil ke stavu ODS na počátku roku 2016. Stávajícího předsedu strany Petra Fialu, který chce obhájit post šéfa strany na nadcházejícím sjezdu, Klvaňova slova zřejmě nepotěší. O ODS totiž autor v nadsázce mluví jako o fotbalovém týmu a Miroslava Němcová podle jeho názoru rozhodně není tahounem lavičky. A kdo ví, jak by dopadla ve sprchách.

Tajný plán na záchranu ODS. Mirka Němcová ve sprše...
Foto: Archiv TK
Popisek: Jeden ze studentských vůdců Tomáš Klvaňa

V komentáři pro Reflex.cz Tomáš Klvaňa konstatuje, že je třeba přehodit výhybku ve vedení strany. Na pomoc si k tomu bere fiktivní vyjádření Ivana Horníka, veřejnosti dobře známého fotbalového funkcionáře, jenž možná má nějaký ten úplatkový škraloup, ale zaslouží si druhou šanci. Je to přece „srdcař“. A s nasazením sobě vlastním se tento muž chystá vrhnout i na přeměnu ODS.

„Musíme stát na zemi. Šlapat musí hlavně kabina, jinak to nemá cenu. Třeba Miroslava Němcová, to je jinak milá paní, o tom žádná, ale nedovedu si ji představit jako tahouna kabiny, natožpak ve sprše,“ uvedl podle Klvani Horník.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Eva Decroix, Ph.D., MBA byl položen dotaz

Ekonomika

Když se pyšníte tím, jak díky vám roste naše ekonomika, jak vysvětlíte, že to nepociťuje většina z nás, a že naše mzdy nerostou nebo jen minimálně, a že se naše životní úroveň propadá?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Řev na Babiše. Opozice by za 90 miliard eur Zelenskému ručit chtěla

10:05 Řev na Babiše. Opozice by za 90 miliard eur Zelenskému ručit chtěla

„Planetární ostuda. Babiš se přidal ke kolaborantům Orbánovi a Ficovi. Švejkování. Čekají nás čtyři …