Tak jako tenkrát, v roce 39. Silné prohlášení k nenáviděnému rozhodnutí Evropské unie

15.03.2017 9:54

Před 78 lety obsadilo hitlerovské Německo zbytek Československa, začala se psát krutá éra protektorátu. Souvislost s dneškem? Podle někdejšího policejního prezidenta, publicisty a šéfa Asociace nezávislých médií Stanislava Novotného došlo opět téměř na den přesně ke snaze o odzbrojení obyvatelstva. Nyní ze strany EU.

Tak jako tenkrát, v roce 39. Silné prohlášení k nenáviděnému rozhodnutí Evropské unie
Foto: Archiv SN
Popisek: Stanislav Novotný, předseda Asociace nezávislých médií a bývalý policejní prezident
reklama

„Po mnichovské zradě byla ČSR donucena předat pohraniční opevnění a tzv. prodat nacistickému Německu válečný materiál za 648 mil. prvorepublikových korun (peníze Československo nikdy nevidělo). A dnes si připomínáme, že uplynulo 78 let od definitivní anexe zemí Koruny české, kdy jsme zcela přišli o armádu i zbytky státní suverenity,“ píše Novotný pro ParlamentníListy.cz.

Podle něho je velmi symbolické, že v předvečer výročí nacistické okupace odhlasoval Evropský parlament směrnici, která omezuje legální zbraně. „A učinil tak v době, kdy Evropská unie a její jednotlivé členské státy nejsou schopny bránit vlastní obyvatelstvo před vnitřním sociálním rozvratem a terorismem,“ varuje bývalý šéf policie.

Anketa

Turecko považuji za ...

hlasovalo: 11184 lidí

„Směrnice omezující dosud legální držení některých zbraní je jasně nepřátelským gestem vůči Evropanům. Směrnice není namířena proti nepřátelům ohrožujícím naše životy a majetky, ale její vznik je zjevně motivován strachem zlovolných a neschopných politiků z vlastních voličů. A právem,“ míní.

Není-li prý Evropská unie schopna bránit ani schengenský prostor, nesmí omezovat evropské občany, kteří se bojí o sebe a své bližní. „Tedy do zbraně, přátelé!“ končí výzvou Stanislav Novotný svůj text pro PL.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Radim Panenka
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Veeeen, z vody veeeen! Další video s migranty nazdvihlo už i Francouze. Jeden reagoval obrázkem, za který by ho v USA ztrestali. A druhý něčím, za co by ho rovnou zavřeli

16:55 Veeeen, z vody veeeen! Další video s migranty nazdvihlo už i Francouze. Jeden reagoval obrázkem, za který by ho v USA ztrestali. A druhý něčím, za co by ho rovnou zavřeli

Na konci července několik médii informovalo o tom, že italská vláda vysílá karanténní loď k ostrovu …