Taková špína. Smrt Milana Lasici: Přišel zásah. Musel

20.07.2021 12:44

Slovenští konspirátoři se neštítí ani úmrtí, a tak jen dva dny po skonu populárního slovenského herce Milana Lasici přišli se lží. Ta Lasicu s dalším zesnulým hercem Júliem Satinským vyobrazuje jako spolupracovníky Státní bezpečnosti. Policie nyní tento hoax vyvrací.

Taková špína. Smrt Milana Lasici: Přišel zásah. Musel
Foto: Radim Panenka
Popisek: Milan Lasica

Anketa

Co je problémem romského etnika v ČR?

hlasovalo: 12535 lidí

„Na internetu lžou slovenští konspirátoři a neváhají při tom prorazit morální suterén. Je jim to úplně jedno, jejich jediným cílem je získat co nejvíc lajků a sdílení, aby se mohli pochválit před svou komunitou, jaké velké spiknutí odhalili,“ uvedla policie.

Policie tak hoax o Lasicovi a Satinském vyobrazených jako spolupracovníků Státní bezpečnosti vyvrací mimo jiné i prostřednictvím stránky Hoaxy a podvody – Polícia SR. 

Fotografii sdílel mimo jiné uživatel Ludovít Vicena. Obrázek byl z Registračního protokolu agenturních a operativních svazků Státní bezpečnosti a vojenské kontrarozvědky, jenž je volně dostupný na stránkách Ústavu paměti národa. Uživatel ukázal na jména Milana Lasici a Julia Satinského.

Oba umělci však byli ve skutečnosti jen prověřovanými osobami. Podle Policie SR je zřejmé, že oba dva byli považovaní za prověřované, respektivne nepohodlné osoby. 

Herec Milan Lasica zemřel v neděli 18. července při závěrečné děkovačce po společném koncertu s orchestrem Bratislava Hot Serenaders. Bylo mu 81 let.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vef

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

,,Babiš může za smrt Menzela!" A to Flegr přetáhl. Strašné, co přišlo

12:02 ,,Babiš může za smrt Menzela!" A to Flegr přetáhl. Strašné, co přišlo

Parazitolog Jaroslav Flegr vystavil Babišově vládě účet za 30 tisíc mrtvých v době covidu. A moc pro…