Tohle VIDEO si ODS platí, abyste ho viděli. „Hodnoty, pomoc Ukrajině, mezinárodní uznání…“

14.08.2022 19:25 | Ze sítí

Premiér Petr Fiala (ODS) ve svém sponzorovaném příspěvku na sociální síti chválí občany, jakým způsobem přijali Ukrajince. „Jak jsme se o ty lidi dokázali postarat, a teď nemám na mysli jenom vládu, ale celou společnost, nám přináší respekt našich zahraničních partnerů a usnadňuje to vyjednávání a přesvědčování o tom, co jsou potřeby České republiky,“ poznamenal mimo jiné Fiala.

Tohle VIDEO si ODS platí, abyste ho viděli. „Hodnoty, pomoc Ukrajině, mezinárodní uznání…“
Foto: FCB Petra Fialy
Popisek: Sponzorovaný příspěvek Petra Fialy

Anketa

Mají Babišovi odpůrci právo narušovat pokřiky či silnější formou jeho mítinky?

6%
92%
hlasovalo: 36950 lidí
„Já často poslouchám, že prostě se nevyplácí hodnotová politika a že vlastně tohle tam vůbec nehraje roli a že všichni se máme chovat jenom jako co nejsobečtěji. A ono se ukazuje, že toto není pravda. Že za prvé hodnotová politika, kterou jsme třeba uplatnili ve vztahu k ruské agresi, nám přinesla velký respekt a uznání a pomáhá nám při tom praktickém vyjednávání,“ poznamenal Fiala úvodem videopříspěvku na sociální síti.

„Způsob, jakým jsme dokázali přijmout jako společnost uprchlickou vlnu z Ukrajiny, jak jsme se o ty lidi dokázali postarat, a teď nemám na mysli jenom vládu, ale celou společnost, nám přináší respekt našich zahraničních partnerů a usnadňuje to vyjednávání a přesvědčování o tom, co jsou potřeby České republiky. Takže i toto bych k tomu přidal,“ dodal Fiala.

„A samozřejmostí jsou rozumné neformální přátelské vztahy s jinými premiéry a prezidenty, a stejně tak moji kolegové na té ministerské úrovni musejí mít tyto neformální vztahy, které vlastně vytvářejí ten pocit důvěry a to, že ti lidé potom mnohem snadněji naslouchají tomu, co říkáme, a berou to vážněji. A já myslím, že to není žádná věda, že chovat se normálně, racionálně, vědět, co chci, mít respekt k tomu druhému a současně se snažit prosadit svoje zájmy, to je prostě cesta, která se osvědčuje nejenom na té evropské politické rovině,“ zmínil Petr Fiala závěrem.

Video, které vzniklo 11. srpna, se pak šíří jako placená reklama po facebooku.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vef

Andrej Babiš byl položen dotaz

VY

Je dobré, že jste si uvědomil, že nemáte na to, být prezident, ale prý zas chcete být premiér. A co takhle skončit? Proč nechcete z politiky odejít, byť jak sám říkáte, Vaše žena a rodina by to ocenili? A určitě ne jen oni.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Drzost, kterou volič nepotřebuje. Kdo zastupuje lid. Po volbách se vyjasňuje

14:40 Drzost, kterou volič nepotřebuje. Kdo zastupuje lid. Po volbách se vyjasňuje

Drzost, s jakou přistoupila ČSSD k nominaci Anny Šabatové, volič nepotřebuje. ,,Populus” je lid, pro…