Tomasz Peszynski to má težké. Dějí se mu zlé věci. Podívejte se

07.09.2016 12:50

Aktivista Pražského Majdanu Tomasz Peszynski se kromě boje za věc Ukrajiny a proti čemukoliv proruskému zviditelnil též nadšeným vítáním uprchlíků. Nedávno s vlajkou EU nadšeně vítal „mámu“ Angelu Merkelovou a setřel zpěvačku Anife Vyskočilovou, která si troufla vyjádřit názor, že imigranti, kteří se budou vyhýbat práci, by měli být deportováni zpět.

Tomasz Peszynski to má težké. Dějí se mu zlé věci. Podívejte se
Foto: Hans Štembera
Popisek: Aktivista Tomasz Peszynski, odpůrce demonstrace 3. tábor lidu

V poslední době vášnivě komentoval například kauzu „pronásledování“ brněnského náměstka Hollana, přičemž policii, která skupinu nerozehnala, nazval „výmarská policie“. „Víte, co to znamená? Že můžete šířit teror a strach. Tohle je ještě horší než to řádění nácků... stát se nestará o bezpečí... to je jedna z jeho hlavních funkcí. Náš stát začíná být k hovnu... a to je ta úplně nejhorší zpráva.“

Anketa

Vážíte si Jana Rejžka?

3%
66%
hlasovalo: 6774 lidí

Ve středu ráno se ovšem podělil se sociální sítí o smutné zážitky ze svého zaměstnání. I tam jej prý dostihli hateři. „Každej den přijde kolega do práce a první, co udělá, je, že čte celýmu open office uprchlické hoaxy z internetu,“ stěžoval si. Už si prý připadá jak ve světě George Orwella. „Každej den máme svou chvilku nenávisti. Každej skurvenej den. 1984 už je dávno tady,“ stěžuje si.

Ještě více ho prý děsí, že ten kolega, který tolik nesnáší migranty, je původem Vietnamec. Ptal se proto svých facebookových přátel, co má dělat, jestli se s ním hádat, nebo změnit stůl, aby ho nemusel poslouchat.

A dostalo se mu rady: „Ignorovat ho,“ radí mu jeden z jeho kolegů. Smát se mu prý každý den nejde stejně jako se s ním hádat. A nečekat, že to přejde. „Blbec dělá naschvály v tom či onom,“ vysvětluje, že až odezní uprchlická krize, najde si blbec zase jiné téma. „To, že si teď vybral zrovna aktuální téma, je jen proto, že ví, že tě to štve,“ dodává.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: jav

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Tyhlety militantní feministky, zvláštní existence... Ekonomka Šichtařová debatovala s šéfkou České ženské lobby. Po jejích argumentech se už neudržela

17:21 Tyhlety militantní feministky, zvláštní existence... Ekonomka Šichtařová debatovala s šéfkou České ženské lobby. Po jejích argumentech se už neudržela

Ekonomka Markéta Šichtařová a předsedkyně České ženské lobby Eliška Kodyšová se střetly v pořadu Bez…