Trikolóra navrhuje, jak pomoci lidem: Po šedesátce žádná daň z příjmu

15.05.2020 13:24 | Zprávy

Poslanec Václav Klaus mladší, předseda hnutí Trikolóra a jeho kolegyně Zuzana Majerová Zahradníková přišli s nápadem, jak v čase ekonomické krize po úderu čínského koronaviru ulevit lidem v předdůchodovém věku. Podle jejich návrhu by lidé nad 60 let nemuseli platit daň z příjmu.

Trikolóra navrhuje, jak pomoci lidem: Po šedesátce žádná daň z příjmu
Foto: Trikolóra
Popisek: Trikolóra

Václav Klaus mladší spolu se svou stranickou kolegyní Zuzanou Majerovou Zahradníkovou hledá cesty, jak i v této nelehké době udržet v zaměstnání občany starší šedesáti let. Zaměstnancům by odpustil platby daně z příjmu a zaměstnavatelům platby zdravotního pojištění za tyto občany.

Podle představ Trikolóry by měl platbu zdravotního pojištění převzít na svá bedra stát. Ale jen v případě, že předtím tito šedesátníci poctivě platili odvody 35 let.  

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: mp

Budete to řešit?

Co říkáte na to, že údajně bratr poslance Bendy získal za miliony zakázku od letiště Praha, a to bez výběrového řízení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Po Rajchlovi narazil Jan Jakob v TV na Ševčíka a bylo to ještě horší

10:34 Po Rajchlovi narazil Jan Jakob v TV na Ševčíka a bylo to ještě horší

Ekonom a jednička kandidátky SPD v Jihomoravském kraji Miroslav Ševčík (nestr. za Trikoloru) se na C…