Ty zasraná kundo. Ta hradní troska... Proud páteční noci od Jana Rejžka

21. 4. 2018 8:36

Na úmrtí známého textaře a básníka Pavla Šruta zareagoval na svém facebookovém profilu kritik Jan Rejžek. A jak je jeho zvykem, rozhodně nešetřil vulgarismy.

Ty zasraná kundo. Ta hradní troska... Proud páteční noci od Jana Rejžka
Foto: Martin Kovář
Popisek: Jan Rejžek

„Dámy jistě dovolí pár vulgarismů. Ty zasraná kundo smrtko, to si musíš vzít po Miloši Formanovi hned i dalšího báječného člověka, básníka, textaře Pavla Šruta??? Proč si nevšímáš třeba té hradní trosky?“ zeptal se velmi zostra Rejžek.

Ten se nelichotivě k Zemanovi vyjadřoval například v souvislosti s neudělením vyznamenání Jiřímu Bradymu, strýci Daniela Hermana, který přežil holokaust. 

„Naivně doufám, že poslední neskutečná aféra kolem pana Bradyho tomu proruskému a pročínskému paralytikovi na Hradě zlomí vaz a bude odvolán Sněmovnou pro totální ztrátu svéprávnosti,“ napsal například tehdy Rejžek.

V diskusi pod příspěvkem pak kritik označil prezidenta Zemana za prase, které se svým jednáním dopouští vlastizrady. „Doufám, neboť posledním svinstvem nasral obě komory, tzv. napříč spektrem. Nechť se činí a sejmou ho!“ vyzval Rejžek zákonodárce k činu.

Servítky si Rejžek nebral ani nedávno, když komentoval dění kolem zvolení a odstoupení komunistického poslance Zdeňka Ondráčka z čela komise pro kontrolu GIBS.

„Přátelé, výborně. Mlátička Ondráček je pryč a co stejná sorta jako jiná – esenbácká svině z pohotovostního pluku a dokonce ministr vnitra!!!! Lubomír Metnar! Příští Václavák vidím o něm. Luboše do koše!“ napsal tehdy Rejžek.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Všechno jinak! Marek Dalík začal mluvit: Prý luxusní penzion… Udání, přepadovky. Normálně jsem makal. A pandury?

15:48 Všechno jinak! Marek Dalík začal mluvit: Prý luxusní penzion… Udání, přepadovky. Normálně jsem makal. A pandury?

Marek Dalík poprvé od svého propuštění promluvil do médií. Poskytl rozhovor Sabině Slonkové na její …