U VV zase pracuje Johnův exnáměstek Moroz

07.09.2011 7:36 | Zprávy
autor: joh

Obchodní partner ABL a bývalý náměstek předsedy VV Radka Johna na ministerstvu vnitra Michal Moroz teď působí jako poradce ministra dopravy Pavla Dobeše (VV). Serveru Aktuálně.cz to ministr potvrdil.

U VV zase pracuje Johnův exnáměstek Moroz
Foto: Filip Jandourek
Popisek: Ministr dopravy Pavel Dobeš na zasedání vlády
Dobeš prý oceňuje Morozovy zkušenosti získané při angažmá na ministerstvu vnitra a uznává jeho práci. "Pan Moroz pracuje na úseku bezpečnosti za symbolickou částku tři nebo pět tisíc korun, není tedy hrazen jako zaměstnanec," uvedl Dobeš.

Koalici jen osobně nesedí, tvrdí Dobeš 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Jak dlouho hodláte řídit dvě ministerstva?

Protože jestli se nepodá kompetenční žaloba, což ani vy nechcete, což nechápu proč? jak se celý ten spor vyřeší a kdy? Na co spoléháte a čekáte? Co by mě také zajímalo je, zda berete za to, že řídíte dvě ministerstva napůl (jinak to logicky nejde), dva plné platy ministra?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Macinkovy seznamy. Ministr odpálil bombu v přímém přenosu

10:40 Macinkovy seznamy. Ministr odpálil bombu v přímém přenosu

Ministr zahraničí Petr Macinka (Motoristé sobě) ostře vystoupil proti dotační politice svého předchů…