V Praze řádí fašizující lúza! Ovčáček udeřil na aktivisty v Praze

28.03.2016 14:50

Mluvčí prezidenta Zemana Jiří Ovčáček na sociální síti Facebook okomentoval zásah policie proti aktivistům, kteří chtěli na cestě z letiště vyměnit čínské vlajky za tibetské. Ovčáček má za to, že je to ostuda pro Českou republiku, kterou má na triku „fašizující lúza". A za tu podle něj morálně odpovídá TOP 09.

V Praze řádí fašizující lúza! Ovčáček udeřil na aktivisty v Praze
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miloš Zeman a Jiří Ovčáček

Policejní anton odvezl několik aktivistů, kteří se snažili vyměnit čínské vlajky lemující trasu z Letiště Václava Havla. Čínský prezident Si Ťin-pching přistál před druhou hodinou v Praze a aktivisté bojující za lidská práva chtěli čínské vlajky vyměnit za tibetské. Policie však jejich plány změnila.


(Foto: Karel Paták)

Skupina Číňanů také překazili nápad vystavit čínskému prezidentovi na oči fotku prvního českého prezidenta s tibetským duchovním vůdcem Dalajlamou.

„V Praze řádí fašizující lůza, která dělá ostudu České republice. Plnou politickou a morální odpovědnost za toto odporné chování nese TOP 09. U konfliktu zasahovala policie, stejně jako u následné potyčky, kdy mladí koledníci Číňanům začali nadávat a vyzývat je k návratu domů," napsal k tomu Ovčáček.

reklama

autor: mp

Ing. Petr Bendl byl položen dotaz

Diskuze

Dobrý den, pane Bendle. Hned na začátku říkám, že podle mě nemají zemědělci k demonstracím důvod. Vždyť jejich zisky rostou, tak na co si stěžují? Ale proč vás oslovuji je kvůli vašemu komentáři. Tvrdíte, že protest pokus nelegitimních osob o destabilizaci. Proč myslíte, že by se o to někdo snažil? ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Válka na Ukrajině nezačala před dvěma lety.“ Analytik vytáhl texty a dal je na stůl

7:35 „Válka na Ukrajině nezačala před dvěma lety.“ Analytik vytáhl texty a dal je na stůl

TÝDEN V MÉDIÍCH Do dnešní propagandy se nehodí připomínat, že válka na Ukrajině nezačala vpádem rusk…