V anglickém Birminghamu došlo k „rozsáhlému incidentu“. Několik lidí pobodáno nožem

06.09.2020 10:29 | Zprávy
autor: nab

V anglickém velkoměstě Birminghamu se v půl jedné ráno v noci na neděli místního času odehrál krvavý incident nožem, pobodáno bylo několik lidí. Policie uvedla, že se jedná o „rozsáhlý incident“ a nabádá k obezřetnosti, snaží se zjistit zatím nejasné pozadí případu, informují Novinky.

V anglickém Birminghamu došlo k „rozsáhlému incidentu“. Několik lidí pobodáno nožem
Foto: Pixabay (CC0)
Popisek: Britská vlajka (tzv. Union Jack)

„Zaznamenali jsme řadu zraněných lidí, momentálně ale nejsme schopni říci, kolik z nich vážně,“ uvedla policie. Obyvatele vyzvala ke klidu, zároveň však i k bdělosti. „Pracujeme na tom, abychom zjistili, co se stalo. Může trvat nějakou dobu, než budeme schopni cokoliv potvrdit,“ sdělila policie.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Jak přesně tedy bude ten spor vyřešen?

V tomto článku píšete o vyřešení sporu s Polskem, ale už ne konkrétně. Můžete být konkrétní a sdělit to řešení? https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Ministr-Macinka-Hrozna-je-ta-Babisova-vlada-ja-vim-68-let-stary-spor-vyresen-787162

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Sudeťáci v Brně. Herec Gulyáš varuje před následky

20:42 Sudeťáci v Brně. Herec Gulyáš varuje před následky

Před ztrátou národní paměti v souvislosti s plánovaným sjezdem sudetoněmeckého spolku v Brně varuje …