V rukách Krnáčové nic nefunguje, jen samochvála, udeřil Kalouskův politik

18.01.2016 20:26

Pražský politik Tomáš Jílek (TOP 09) ostře zkritizoval primátorku Adrianu Krnáčovou. Na hlavní město je uvalena exekuce, problém Opencard dál doutná, ale nejmocnější žena ve městě z Babišova hnutí ANO se tváří, že se nic neděje. To je nepřijatelné.

V rukách Krnáčové nic nefunguje, jen samochvála, udeřil Kalouskův politik
Foto: Hans Štembera
Popisek: Logo TOP 09
reklama

Na hlavní město byla uvalena exekuce. Je za tím třeba hledat problémy s projektem Opencard, které podle pražské TOP 09 Adriana Krnáčová z Babišova hnutí ANO neřeší. Je ve funkci už přes rok a tváří se, že se na problému pracuje, zdá se dokonce, jako by podle primátorky bylo vše v pořádku. Ale není.

„Přes opakované sliby primátorky, že problém Opencard je de facto vyřešen, dojde k situaci, kdy se hlavní město ocitá v exekuci. Považuji to za naprosto skandální, ač do mozaiky problematických kroků Adriany Krnáčové zapadající skutečnost, že za této situace nemá své vedení ani odbor informatiky, ani ‚slavná‘ komise pro ICT. V rukách Adriany Krnáčové zkrátka nefunguje nic, jen sebepropagační rétorika,“ konstatoval Jílek.

Celé prohlášení najdete zde.

Podle pražské TOP 09 ale Opencard není jediným projektem, který Krnáčová absolutně nezvládá. Jde např. o fungování webu hl. města. I tam se prý může dříve či později stát, že přestane fungovat. A znovu za to budeme moci poděkovat primátorce Krnáčové, která podle TOP 09 dlouhodobě nezvládá řízení města.

„Trestuhodný nedostatek sebereflexe a neochota vyvodit politickou zodpovědnost odrážejí urputnost, s jakou se drží primátorského křesla,“ shrnuje pražská TOP 09.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Uprchlíci zůstanou u nás, nebudeme je moci ani zavřít. Zmizí v ghettu! Publicista odhalil „špeky“ v bruselském plánu

16:57 Uprchlíci zůstanou u nás, nebudeme je moci ani zavřít. Zmizí v ghettu! Publicista odhalil „špeky“ v bruselském plánu

Komentátor Marian Kechlibar pečlivě prostudoval nový návrh Evropské unie o „povinné solidaritě“ s up…