VIDEO Kandidát na Hrad sebou fláknul o zem. A podpořilo ho Zrní

3. 1. 2018 8:51

Na facebookovém profilu prezidentského kandidáta Pavla Fischera se objevilo video, na němž Fischer jede na lyžích, za potlesku přítomných padá na zem. Následně však i přesto dokáže vhodit hlas do urny.

VIDEO Kandidát na Hrad sebou fláknul o zem. A podpořilo ho Zrní
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Fischer byl ředitelem politického odboru v Kanceláři prezidenta republiky za Václava Havla a hraje na housle

„Naplňuje mě radostí, že se mezi prezidentskými kandidáty objevil někdo, kdo kromě ohromných zkušeností lidských i politických, kromě slušnosti a kultivovanosti, přináší i něco navíc, a to je duchovní přesah,“ poznamenal ke kandidatuře Pavla Fischera zpěvák kapely Zrní Jan Unger. 

„Objevil se někdo, kdo namísto řešení žabomyších sporů a měření ega vnímá život v naší zemi v širším kontextu. Někdo, kdo se umí omluvit, přiznat chybu, někdo, jehož hlas mě uklidňuje. Z Pavla Fischera cítím, jako by měl otevřenou náruč a chtěl jí lidi obejmout,“ dodal s tím, že Fischer je pro něj přirozenou autoritou, která lidi spojuje v tom dobrém, co v nich je. 

„S Pavlem Fischerem se do čela naší země může vrátit cosi, co nejde popsat slovy, cosi, co tu dlouho chybí, cosi jako dobrý duch naší země,“ uzavřel Unger. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Dvojjazyčné politické školení po osmdesáti letech. Martin Koller primátoru Hřibovi poradil, co má s celou „havlérkou“ spáchat nyní

20:46 Dvojjazyčné politické školení po osmdesáti letech. Martin Koller primátoru Hřibovi poradil, co má s celou „havlérkou“ spáchat nyní

ROZBOUŘENÝ SVĚT MARTINA KOLLERA Martin Koller utrpěl v minulém týdnu opravdu nevšední zážitek- dvojj…