VIDEO Výbušné vystoupení mladé americké komentátorky k dění v USA: Vše je v pořádku, pokud vaše názory směřují správným směrem!

22.12.2016 6:05

Čtyřiadvacetiletá americká konzervativní komentátorka Tomi Lahrenová má za to, že „nemilující a netolerantní levice“ stále nepřijala vítězství Donalda Trumpa, jenž se 20. ledna stane 45. prezidentem USA.

VIDEO Výbušné vystoupení mladé americké komentátorky k dění v USA: Vše je v pořádku, pokud vaše názory směřují správným směrem!
Foto: donaldjtrump.com
Popisek: Donald Trump

Server televize Fox News přinesl vyjádření mladé konzervativní komentátorky Tomi Lahrenové, která kritizuje „liberální“ část voličů za to, že dosud neakceptovala vítězství Donalda Trumpa v amerických prezidentských volbách. Ačkoli se právě liberálně smýšlející lidé opakovaně dovolávají demokracie, zdá se, že ne všechny výsledky demokratických voleb jim jsou po chuti.

Podle Lahrenové se stačí podívat, jak se tito „liberálové“ vyjadřují na adresu umělců, kteří zvažují, že vystoupí u příležitosti vstupu Donalda Trumpa do úřadu. Své vystoupení zvažuje např. věhlasný operní matador Andrea Bocelli. A odpůrci Donalda Trumpa prý rázem začali svolávat hromy a blesky na hlavu operního velikána. Vyzývají k jeho bojkotu.

Odpůrci Donalda Trumpa tak podle Lahrenové jen pokračují v trendu, který nastolili už před volbami. Podporujete Donalda Trumpa? Pak musíte být rasista, hlásali příznivci Hillary Clintonové podle mladé komentátorky před volbami. Po volbách s tím podle všeho nehodlají přestat. Lahrenová je přesvědčená, že tito „liberálové“ sice hlásají toleranci, jenže jejich vlastní tolerance se vztahuje jen na lidi, kteří mají stejné názory. Když patříte k lidem konzervativního střihu, je třeba vás bojkotovat, onálepkovat, očernit.

„Je to tolerance opravdu jednostranná,“ podotýká Lahrenová, „protože se zdá být všechno v pořádku, pokud vaše názory míří ‚správným směrem‘, ale jakmile např. Kanye West vyjádří jiné názory, je to jaksi nepřijatelné,“ shrnula svůj pohled na věc konzervativní komentátorka s odkazem na slavného rappera.  

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

VIDEO „Policajt mi dal pistoli k hlavě, že mě střelí.“ Šlo o krk. Romové ze Sokolova mají vztek

7:29 VIDEO „Policajt mi dal pistoli k hlavě, že mě střelí.“ Šlo o krk. Romové ze Sokolova mají vztek

Pátek v Sokolově byl drsný. Místní Romové se dostali do potyčky s asi čtrnácti vodáky a zasahovala p…