VIDEO Zabijeme vás! Drsný vzkaz muslimům od korsické internetové hvězdy

19.08.2016 15:41

Arnaud Seassari je zapálený Korsičan, jenž přes server YouTube.com posílá jasný vzkaz všem muslimům: Tohle je naše země. Korsika patří Korsičanům a když budeme muset, budeme si ji hájit i silou. Pokud by to znamenalo zabít všechny muslimy, Korsičané jsou prý schopni to udělat.

VIDEO Zabijeme vás! Drsný vzkaz muslimům od korsické internetové hvězdy
Foto: wikipedia
Popisek: Francouzská vlajka.

„Kdy už konečně pochopíte, že vaši zk*rvenou komunitu na Korsice nechceme?“ ptá se hned na úvod svého videa, kde dává jasně najevo, že si nehodlá brát servítky. „Nechceme ji a ještě méně chceme vaši nepřizpůsobivost. Všechno začalo právě vaší nepřizpůsobivostí,“ zesiluje svůj francouzský hlas ostrovan, který se podle všeho snaží ukázat, že Korsičané vzpomínají na svého slavného předka Napoleona Bonaparta a jsou připraveni ho v bojovnosti napodobit i ve 21. století.

Netolerance muslimů se projevuje např. na plážích, kde jen vyjeveně hledí na ženy s polonahými prsy a naznačují, že je tento pohled pohoršuje. Muslimky se mohou koupat v burkinách, ale Korsičankám nikdo nesmí bránit, aby se ve své zemi chovaly, jak uznají za vhodné. „Tohle je naše země, naše tradice. My jsme křesťané. Nadřazování vašich skupinových práv našim tady nepřijmeme. Nepřijmeme to!,“ rozkřikl se muž, který při svém projevu také významně gestikuloval.

Arnaud Seassari muslimům navíc vyčetl jejich násilné chování, kterému jsou Korsičané odhodláni se bránit. „Co máme udělat? Máme vás vyvraždit? Máme vás vyvraždit i s vašimi rodinami? Máme vás všechny zabít? Uděláme to! Korsičané jsou šílenější než vy! Uvědomte si to! Korsičané jsou krutější a větší magoři!“

Ostrované už prý v minulosti dokázali, jak šílení umějí být. Pokud se tedy hosté na ostrově nebudou chovat jako hosté, Korsičané jsou prý schopni útočit na ně klidně zezadu, nenechají si líbit porušování vlastních tradic. „Tvůj ksicht bude hořet bolestí,“ křičel na videu Arnaud Seassari. Znovu a znovu dává najevo, že jsou Korsičané až příliš hrdí na to, aby si nechali líbit to, co muslimové provádějí na evropském kontinentě. Muslimové podle jeho názoru často fetují a s drogami v krvi provokují. To prý musí přestat, jinak budou Korsičané zlí a nastane válka. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Romea v nesnázích. Aktivistce to ujelo. Omluvte se! žádá Pavel Černý. A přišel první krok

14:26 Romea v nesnázích. Aktivistce to ujelo. Omluvte se! žádá Pavel Černý. A přišel první krok

Na tiskové konferenci lidskoprávních aktivistů zaznělo něco, co zřejmě zaznít nemělo. Podle Edity St…