VV se neštěpí, to je přání novinářů, říká Jarolím čtenáři PL.cz

09.04.2012 17:50 | Zprávy
autor: joh

Tomáš Jarolím, který rezignoval na místopředsednictví Věcí veřejných, odpověděl na otázku čtenáře ParlamentníchListů.cz, zda se VV dělí na bártovce a peakovce. Podle něj to pravda není.

VV se neštěpí, to je přání novinářů, říká Jarolím čtenáři PL.cz
Foto: veciverejne.cz
Popisek: Tomáš Jarolím

„Pravda to je pro novináře a lidi, kteří chtějí dělat a vytvářet problém straně. Určitě je ve straně patrný rozdíl dvou názorových proudů. Jeden smířlivý a druhý, který chce návrat k původním myšlenkám VV o boji s korupcí,“ uvedl Jarolím.

Partnery jsou korupčníci

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Igor Červený byl položen dotaz

Proč jste kývl na nabídku být ministr?

A nebudete jen loutkou Turka? Na mě to i z vašeho vyjádření tak trochu působí. Nic ve zlém, jsem rád, že se tato taškařice o jmenování ministra vyřeší.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Lidé hlásí, kde jsou náboráři.“ Sociolog vynesl pravdu z Ukrajiny

20:01 „Lidé hlásí, kde jsou náboráři.“ Sociolog vynesl pravdu z Ukrajiny

Ukrajinský sociolog Volodymyr Ishchenko působící jako výzkumný pracovník na Institutu pro východní E…