Ve skautu jsou děti vystaveny agresivnímu multikulturnímu vymývání mozku, soudí Hampl

08.05.2017 18:50 | Zprávy

Fotografie skautky Lucie Myslíkové, která se v Brně 1. května postavila neonacistům, obletěla svět. Mladá žena se dočkala ocenění v britském deníku The Guardian, neboť se dokázala postavit radikálům a diskutovat s nimi o migraci. Známý odpůrce islámu, sociolog Petr Hampl, však soudí, že tato mladá žena má zřejmě „vymytý mozek“.

Ve skautu jsou děti vystaveny agresivnímu multikulturnímu vymývání mozku, soudí Hampl
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Hampl

Sociolog Hampl, který se dlouhodobě staví proti islámu a proti uprchlíkům, se pustil do mladé šestnáctileté skautky z Brna, která se dočkala ocenění ve světě za to, že se nebála a postavila se radikálům.  

„Po událostech minulého týdne by měli být zneklidněni především rodiče. Posíláte své dítě do skauta nebo Junáka a doufáte, že si posílí zdravé myšlení a zdravý životní styl. Jenže ve skutečnosti tam bude vystaveno agresivnímu multikulturnímu vymývání mozku, naučí se nenávidět svou vlast a svůj národ, pohrdat svými rodiči, kluci jsou vedeni ke změkčilosti... Prostě horší, než kdybyste ho posílali do klubu komunistické mládeže. Totéž platí o katolických gymnáziích a řadě dalších organizací,“ varuje Petr Hampl na sociální síti Facebook.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Přidejte Ukrajinu.“ Pavel mění Babišovi program. Holec se neudržel

20:11 „Přidejte Ukrajinu.“ Pavel mění Babišovi program. Holec se neudržel

Prezident Petr Pavel žádá, aby nová vláda ANO, SPD a Motoristů v programovém prohlášení jasně popsal…