Vít Bárta to prostě musí říct: Nečas je Kalouskovo jojo

19.09.2012 14:50

Poslanecká sněmovna v úterý v prvním čtení schválila balíček daňových změn, se kterým vláda spojila svou důvěru. Poslanec Vít Bárta (VV) kvůli tomu popíchl premiéra Petra Nečase (ODS) v článku "Nemohu si pomoct. Nečas je Kalouskovo JOJO". Prý místo předsedy vlády žádal o důvěru ministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09) a Nečas jeho slova opatrně opakoval.

Vít Bárta to prostě musí říct: Nečas je Kalouskovo jojo
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vít Bárta

Podle Bárty pak bylo vyjádření žádosti o důvěru natolik opatrné, že se musel předsedy vlády zeptat, s jakým konkrétním hlasováním spojuje důvěru vlády.

Celý článek ZDE

Nečas ztratil masku a musel se poradit s šéfem Kalouskem

„Po mé otázce ztratil Nečas ve stresu masku a musel se rychle poradit se šéfem Kalouskem před zraky všech poslanců a televizních kamer. Na tomto krátkém rozhovoru je dobře patrné, kdo je tu generál,“ popisuje Bárta.

Nečasova mimika znázorňovala zděšení a Kalousek jen dominantně kýval hlavou. Teprve poté se ukázalo, že vláda může padnout v jakékoliv fázi hlasování, pokud zákon zvyšující DPH neprojde.


 

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vfe

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Luxusní stěrka klausovského trolla Jakla v přímém přenosu.“ Tato hláška po pořadu ČT rozpoutala regulérní válku na internetu. Podívejte se sami

10:15 „Luxusní stěrka klausovského trolla Jakla v přímém přenosu.“ Tato hláška po pořadu ČT rozpoutala regulérní válku na internetu. Podívejte se sami

Divokou debatu na sociálních sítích rozpoutal čtvrteční díl pořadu Události, komentáře v České telev…