Vládo, těš se. Do boje proti zákazu kouření vstoupila těžká váha, tu nepřeslechneš

14.09.2017 15:04 | Zprávy
autor: vef

Mluvčí a místopředsedkyně petičního výboru a iniciativy Svobodu hospodám a správce facebookové skupiny Chceme výjimku, chceme v hospodách kouřit Miroslava „Mallory“ Neradová zve všechny na demonstraci za změnu tzv. protikuřáckého zákona na pražském Václavském náměstí. Ta se uskuteční 23. září od 14 hodin. Souběžně s ní bude probíhat i podpisová akce petice, kterou k dnešnímu dni podepsalo již přes 53 tisíc občanů.

Vládo, těš se. Do boje proti zákazu kouření vstoupila těžká váha, tu nepřeslechneš
Foto: Archiv
Popisek: Ilustrační foto

Organizátorka demonstrace Miroslava „Mallory“ Neradová je hrdinkou filmu Mallory režisérky Heleny Třeštíkové. Zdokumentováním svého příběhu chtěla vrátit světu jakýsi dluh, který podle jejích slov vznikl tím, že dostala druhou šanci. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Bojujete ještě vůbec za legalizaci konopí?

Přijde mi, že ne. Přitom nemyslíte, že kdyby bylo legální, možná by se tak nerozšířil trh z různými psychomodulačními látkami?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vybouraný Turek: Objevilo se nové VIDEO. Ale také připomínka

16:35 Vybouraný Turek: Objevilo se nové VIDEO. Ale také připomínka

Český mediální prostor už druhý den ovládá nehoda, jejímž účastníkem byl poslanec Motoristů Filip Tu…