Vládu s komunisty bych jmenovala, za dnešní situaci nemohou, říká Fischerová

29.07.2012 8:39 | Zprávy

Kandidátka na prezidentku Táňa Fischerová přiznává v rozhovoru pro server Aktuálně.cz, že vůbec neví, jestli by byla dobrou prezidentkou. Chtěla by ale stát za svými názory a zároveň se nevymezuje vůči KSČM.

Vládu s komunisty bych jmenovala, za dnešní situaci nemohou, říká Fischerová
Foto: Hans Štembera
Popisek: Táňa Fischerová

„Já vůbec nevím, jestli bych byla dobrou prezidentkou, na to se nestuduje. A nikdo nikdy nedefinoval, jak má takový prezident vůbec vypadat. Každá osobnost tam musí vnést něco ze sebe. Celý život se snažím neuhýbat, mluvit pokud možno rovně a pravdivě, hledat nové koncepty jak společnosti, tak všeho ostatního,“ přiznává upřímně Fischerová.

Peníze na kampaň? Ne

Kandidátka na první ženu na místě českého prezidenta si nesmírně vážila Václava Havla, přestože podle ní se příliš držel své víry v minulost a v dobro. Současný prezident je zase úplně jiný než ona – člověk velmi racionální, ale zakonzervovaný ve svých názorech.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: joh

Radek Rozvoral byl položen dotaz

Slibujete konsolidaci veřejných financí

Mě zajímá jedno, jak se to dotkne nás občanů? Kde a na čem chcete šetřit? Budete zvyšovat nějaké daně?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Řeší to vláda bez Babiše? Právník Kysela vidí pohromu z Bruselu

21:38 Řeší to vláda bez Babiše? Právník Kysela vidí pohromu z Bruselu

Pokud bude vítěz voleb Andrej Babiš jmenován premiérem, ocitne se vzhledem k vlastnictví Agrofertu v…