Vzkaz zemanovského senátora ČSSD: Sobotkův slovní průjem mě opravdu urazit nemůže

31.08.2013 16:50

Senátor a bývalý sociální demokrat Vladimír Dryml, který je nyní členem SPOZ, se ostře vyhranil proti předsedovi ČSSD Bohuslavu Sobotkovi. K jeho kritice sociálních demokratů, kteří se rozhodli opustit stranu a vstoupit k zemanovcům, Dryml říká: „Pan Sobotka mě nemůže urazit slovem přeběhlík ani svým dalším slovním průjmem.“ Zároveň Dryml vyjádřil přesvědčení, že SPOZ a ČSSD se zase spojí, ale bez Sobotky jako předsedy.

Vzkaz zemanovského senátora ČSSD: Sobotkův slovní průjem mě opravdu urazit nemůže
Foto: Hans Štembera
Popisek: Senátor Vladimír dryml

Po Vladimíru Drymlovi vystoupil z ČSSD také senátor Jozef Regec a svůj další politický osud spojuje se SPOZ.  To vedlo předsedu ČSSD Bohuslava Sobotku k útokům na takzvané přeběhlíky. Jak píší ParlamentníListy.cz, Sobotka označil jeho odchod za přeběhlictví a podvod na voličích s tím, že zemanovci tím prý prokazují nedostatek slušnosti a malé sebevědomí.

Právě poslední vyjádření Bohumila Sobotky vedla k reakci Vladimíra Drymla. „Pan Sobotka mě nemůže urazit slovem přeběhlík ani svým dalším slovním průjmem. Pevně věřím, že se brzy ČSSD a SPOZ opět spojí, ale už bez pana Sobotky jako předsedy,“ napsal ParlamentnímListům.cz.

Podle svých slov mělo na Drymlův odchod z ČSSD vliv Sobotkovo jednání. „Důvodem mého odchodu z ČSSD po tolika letech byla Hana Orgoníková a spolupracovník pana Sobotky, právník Pokorný, který Sobotku i ČSSD fakticky řídí a ovládá.“  

Sobotkovi Dryml vytýká, že používá k řízení strany řadu podivných praktik, o kterých se prý Dryml nedávno bavil s vazebně stíhaným poslancem Davidem Rathem. "Jde o financování ČSSD a likvidování nepohodlných členů ČSSD pomocí některých policistů a státních zástupců,“ říká otevřeně Dryml.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: dkr

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

VIDEO Ministr Petříček se natočil, jak hovoří s obrázkem Václava Havla

21:16 VIDEO Ministr Petříček se natočil, jak hovoří s obrázkem Václava Havla

Ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD) využil možnosti posadit se do automobilu VW Golf Václava Hav…