Vzkaz zemanovského senátora ČSSD: Sobotkův slovní průjem mě opravdu urazit nemůže

31.08.2013 16:50

Senátor a bývalý sociální demokrat Vladimír Dryml, který je nyní členem SPOZ, se ostře vyhranil proti předsedovi ČSSD Bohuslavu Sobotkovi. K jeho kritice sociálních demokratů, kteří se rozhodli opustit stranu a vstoupit k zemanovcům, Dryml říká: „Pan Sobotka mě nemůže urazit slovem přeběhlík ani svým dalším slovním průjmem.“ Zároveň Dryml vyjádřil přesvědčení, že SPOZ a ČSSD se zase spojí, ale bez Sobotky jako předsedy.

Vzkaz zemanovského senátora ČSSD: Sobotkův slovní průjem mě opravdu urazit nemůže
Foto: Hans Štembera
Popisek: Senátor Vladimír dryml

Po Vladimíru Drymlovi vystoupil z ČSSD také senátor Jozef Regec a svůj další politický osud spojuje se SPOZ.  To vedlo předsedu ČSSD Bohuslava Sobotku k útokům na takzvané přeběhlíky. Jak píší ParlamentníListy.cz, Sobotka označil jeho odchod za přeběhlictví a podvod na voličích s tím, že zemanovci tím prý prokazují nedostatek slušnosti a malé sebevědomí.

Právě poslední vyjádření Bohumila Sobotky vedla k reakci Vladimíra Drymla. „Pan Sobotka mě nemůže urazit slovem přeběhlík ani svým dalším slovním průjmem. Pevně věřím, že se brzy ČSSD a SPOZ opět spojí, ale už bez pana Sobotky jako předsedy,“ napsal ParlamentnímListům.cz.

Podle svých slov mělo na Drymlův odchod z ČSSD vliv Sobotkovo jednání. „Důvodem mého odchodu z ČSSD po tolika letech byla Hana Orgoníková a spolupracovník pana Sobotky, právník Pokorný, který Sobotku i ČSSD fakticky řídí a ovládá.“  

Sobotkovi Dryml vytýká, že používá k řízení strany řadu podivných praktik, o kterých se prý Dryml nedávno bavil s vazebně stíhaným poslancem Davidem Rathem. "Jde o financování ČSSD a likvidování nepohodlných členů ČSSD pomocí některých policistů a státních zástupců,“ říká otevřeně Dryml.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: dkr

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Redaktor a kameraman ČT útočili na premiéra na výstavě, otrávení lidé jim nadávali. Svědectví, co se dělo po skončení kauzy Čapí hnízdo

19:39 Redaktor a kameraman ČT útočili na premiéra na výstavě, otrávení lidé jim nadávali. Svědectví, co se dělo po skončení kauzy Čapí hnízdo

Na výstavě Zahrada Čech, kam se premiér Babiš neohlášený zajal podívat minulý pátek, jej pronásledov…