Xaver znovu trpí: Smazali mu výsměch ČT. Jde o peníze. Zde jeho vzkaz

03.02.2020 10:15

Jak jsme vás již informovali, moderátor Luboš Xaver Veselý obdržel a převzal anticenu Zlatý citron, kterou mu udělil Český filmový a televizní svaz FITES. Tuto cenu se pak rozhodl vydražit na dražebním portálu Aukro. Jenže přišla neočekávaná zpráva.

Xaver znovu trpí: Smazali mu výsměch ČT. Jde o peníze. Zde jeho vzkaz
Foto: Repro Youtube
Popisek: Moderátor Luboš Xaver Veselý při přebírání anticeny Zlatý citron
reklama

Z dražby existuje několik obrázků, které ukazují, jak cena, za kterou by se Xaverův citron prodal, rostla. V pátek 28. 1. již byla na 39 tisících, o dva dny později už cena atakovala 70 tisíc a je velice pravděpodobné, že dosáhla i větších hodnot. Aukce měla skončit 5. 2.

Jenže co se nestalo. Dle blogerky Jordanky Jiráskové byla aukce zrušena. „Nabídka: Trilobit – Zlatý citron 2020 Luboši Xaveru Veselému, které jste se účastnil, byla v rozporu s Obchodními podmínkami. Nabídka byla proto odstraněna zaměstnanci Aukra. Prodejce obdržel e-mail s detailním vysvětlením důvodů jejího zrušení. Váš příhoz byl automaticky zrušen, proto transakci nedokončujte,“ zněla zpráva z aukčního portálu.

Zrušení nabídky potvrdil redakci Parlamentních listů i sám moderátor. A informoval, že Zlatý citron nabídl znovu. Dražící již cenu vyšponovali na 40 200 Kč. „Ještě před dvěma dny si na tom dělali reklamu na sítích,“ ozval se moderátor v konverzaci. A dodal, že pokud bude aukce, která nyní končí 9. 2., zrušena, vydraží Zlatý citron na některém mezinárodním serveru. Z nejznámějších jmenujme například eBay.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: kas

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Proč ke kauze Vrbětice promluví prezident až za týden? Hynek Kmoníček to tuší

19:45 Proč ke kauze Vrbětice promluví prezident až za týden? Hynek Kmoníček to tuší

Hostem Dvaceti minut Radiožurnálu Českého rozhlasu byl Hynek Kmoníček, český velvyslanec v USA. Kam …