Závidíte schopným, kárá Fiala. A co mu řekli, je velmi zlé

22.5.2022 6:53 odp. | Ze sítí

„Zbavme se závisti, přejme si a navzájem si věřme – bude se nám žít lépe,“ píše na svém twitterovém účtu předseda vlády Petr Fiala (ODS). Dočkal se však nejen pozitivních reakcí, ale mj. i velmi ostré od spolupředsedy hnutí Budoucnost Filipa Hausknechta. „To není závist, ale nasrání, že jsme si nechali naši zemi rozkrást takovýma lidma jako jste vy a celá ta vaše skvadra,“ napsal.

Závidíte schopným, kárá Fiala. A co mu řekli, je velmi zlé
Foto: Screen: CNN Prima News
Popisek: Premiér Petr Fiala (ODS) v pořadu Partie.

„Závist a nedůvěru považuji za společenský problém. Závist nás ochromuje a jako společnost oslabuje. Musíme přece vytvářet co nejlepší podmínky pro ty, kteří chtějí něčeho dosáhnout, uspět, v něčem vynikat,„ píše předseda ODS Petr Fiala na svém twitterovém profilu.

„Když například nějaká firma dosáhne velkého úspěchu, má z toho prospěch mnohem více lidí než jen majitel. Když je někdo špičkovým vědcem, máme z toho užitek všichni. Oceňujme schopné, úspěšné a výjimečné. Zbavme se závisti, přejme si a navzájem si věřme – bude se nám žít lépe," dodává Fiala.

Anketa

Vadí vám, že Babiš místo jednání sněmovny objížděl Moravu s obytňákem?

hlasovalo: 15993 lidí

„Máte pravdu Petře Fialo, nezbývá než souhlasit a přát si, aby tato slova zněla každý den. Závist a nepřejícnost jsou hnusné vlastnosti,“ zmínil jeden z diskutujících, vystupující pod přezdívkou Eives Lesk.

„To není závist, ale nasrání, že jsme si nechali naši zemi rozkrást takovýma lidma jako jste vy a celá ta vaše skvadra. Nemusí být každý miliardář, ale všichni by měli mít právo na základní důstojný život, tzn. střechu nad hlavou, jídlo, vzdělání, zdrav. péči... A vy jste překážka,“ zareagoval následně v diskusi spolupředseda hnutí Budoucnost Filip Hausknecht.

„Jste si popletl adresu, ne? Zajděte si kňučet za tím pánem, co jezdí v obytňáku za důchodkyněma a za tou prolhanou Dluženou, co každý týden chodí plakat k Tománkové, že ta vláda ty její dluhy špatně napravuje,“ zareagovala na twitteru na Hausknechta Anne Elliot.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vef

Martin Exner byl položen dotaz

Dotaz

Vážený pane poslanče, po přečtení níže uvedeného článku, si dovoluji obrátit se na vás s následujícím dotazem. Píšte tam, že nás nás Rusko snaží zmanipulovat atd. My i mí přátelé nic takového nevidíme, sledujeme zprávy na čských tel. stanicích, posloucháme Radiožurnám, Country rádio, pohybujeme se ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Začali jsme se tomu hrozně smát.“ Langšádlová a Richterová terčem posměchu. Ale pak humor přešel

16:16 „Začali jsme se tomu hrozně smát.“ Langšádlová a Richterová terčem posměchu. Ale pak humor přešel

Občanská aktivistka Jana Jochová z Aliance pro rodinu byla hostem pořadu XTV.cz. Ministryně Helena L…