Zázemí hokejového stadionu Na Lapači ve Vsetíně prošlo rekonstrukcí

1. 9. 2017 17:34

Zázemí vsetínského stadionu prošlo rekonstrukcí. Za účasti vedení města Vsetína a zástupců Valašského hokejového klubu byly prostory předány 30. srpna. Vnitřní úpravy trvaly tři měsíce.

Zázemí hokejového stadionu Na Lapači ve Vsetíně prošlo rekonstrukcí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Dolní náměstí ve Vsetíně

Náklady na celou rekonstrukci se vyšplhaly na jedenáct a půl milionů korun, drtivou většinu z nich hradilo město Vsetín, Zlínský kraj přislíbil finanční pomoc ve výši dvou milionů korun. Za tuto částku byly zcela nově vybudovány šatny mužů, dorostu a žáků, zázemí pro trenéry, rozhodčí, ošetřovna, bufety a sociální zařízení pro diváky na tribuně k stání, nová vzduchotechnika, elektroinstalace a v těchto místech zároveň došlo k výměně oken a dveří. Tímto však úpravy nekončí. Na zlepšení Lapačského stadionu se bude pracovat i v dalších letech. Informovala o tom Regionalnitelevize.cz ve své reportáži.

 

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Barbora Richterová

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Školník vyhrožoval, že neodmaturujeme.“ Soudružka ho naučila koktat a počurávat se. Normalizace na periferii, kde Havel řekl památnou větu...

22:32 „Školník vyhrožoval, že neodmaturujeme.“ Soudružka ho naučila koktat a počurávat se. Normalizace na periferii, kde Havel řekl památnou větu...

REPORTÁŽ „Komunistická soudružka mě naučila koktat a počurávat se,“ vzpomínal bývalý kastelán na pře…