Zeman: Vláda se podělá z EU a migrační kvóty přijme. Teď ne, až po volbách

20.06.2017 8:24 | Zprávy
autor: vef

Prezident Miloš Zeman si váží levicových i pravicových politiků, kteří vzdorují unijnímu přerozdělování uprchlíků pomocí kvót. Uvedl to při oslavě narozenin exprezidenta Václava Klause. O ní informuje deník Blesk, který si zároveň povšiml i dalších Zemanových slov.

Zeman: Vláda se podělá z EU a migrační kvóty přijme. Teď ne, až po volbách
Foto: Hanka Brožková - KPR
Popisek: Prezident Miloš Zeman

„Obávám se, že pod tlakem EU, který stále sílí, naše vláda tomu teď bude chvilku vzdorovat, hrdě vzdorovat před volbami, aby se pak podělala po volbách. A právě proto je zapotřebí dát dohromady lidi, kteří se nepodělají,“ řekl totiž jasně Zeman. Ten se na Klausových narozeninách sešel také se svým bývalým protokolářem Jindřichem Forejtem, jenž z Hradu odešl za poměrně kontroverzních okolností.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Marian Jurečka byl položen dotaz

Sudetoněmecký landsmanšaft

Co vím, tak ho podporujete. Vám nevadí, že usilují o prolomení Benešových dekretů? Jestli chtějí smíření, tak se ptám proč o to usilují? A zda je prolomení nebo vůbec jejich otevření něco, s čím byste souhlasil?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Mučili, vraždili.“ A nestačí jim to. Křeček udeřil kvůli sjezdu sudeťáků

19:45 „Mučili, vraždili.“ A nestačí jim to. Křeček udeřil kvůli sjezdu sudeťáků

Bývalý dlouholetý politik, právník a nyní končící ombudsman Stanislav Křeček v textu pro Parlamentní…