Zpěvák Brichta znovu vypustil páru: Jak je mi líto uprchlíků, kteří nenávidí Vánoce a musí se spokojit jen s bifteky!

24.12.2015 10:45 | Zprávy

Zpěvák Aleš Brichta, který dlouhodobě vystupuje jako odpůrce tak zvaných sluníčkářských aktivit v podobě příjímání uprchlíků do země, si opět provokativně ulevil na jejich adresu na svém Facebooku. A vzpomněl si přitom na vtip o někdejším komunistickém prezidentovi Gustávu Husákovi.

Zpěvák Brichta znovu vypustil páru: Jak je mi líto uprchlíků, kteří nenávidí Vánoce a musí se spokojit jen s bifteky!
Foto: Hans Štembera
Popisek: Muzikant Aleš Brichta

Zakládající člen a kdysi i frontman legendární skupiny Arakain se totiž podle svých vlastních slov směje snahám tzv. sluníčkářů zkazit ostatním všechno, co se dá, ale i tomu, jak jim to prý prostě nemůže vyjít. Současný zpěvák kapely Project vystupuje proti sluníčkářským aktivitám dlouhodobě a veřejně vystupuje i na protiuprchlických demonstracích.

Už předtím se ale známý rocker vysmál uprchlíkům v těšení se na štědrovečerní tabuli s bramborovým salátem vlastní výroby, kaprem a vepřovými řízky. „Ó jak je mi líto uprchlíků, kteří nenávidí Vánoce a budou se muset spokojit jen s bifteky,“ napsal si Brichta na Facebook s notnou dávkou sarkasmu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: jzd

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dnes Polsko, zítra Česko? Pekarová má po ruském útoku jasno

21:20 Dnes Polsko, zítra Česko? Pekarová má po ruském útoku jasno

Na společném brífinku vedení obou komor Parlamentu dominovalo téma ruských dronů v Polsku. Předsedky…