Lukáš Lhoťan: Lidovecko-socialistické blbnutí evropského voliče

22.01.2017 15:22 | Zprávy

Tak nám zvolili nového předsedu europarlamentu. Stal se jím představitel Evropských lidovců a nahradil ve funkci socialistu Schulze, ale jedná se jen o kosmetickou úpravu ve vedení socialistického projektu jménem EU.

Lukáš Lhoťan: Lidovecko-socialistické blbnutí evropského voliče
Foto: Archiv Lukáše Lhoťana
Popisek: Lukáš Lhoťan

Idnes k tomuto střídání stráži napsal: Novým předsedou Evropského parlamentu na další dvouapůlleté období byl v úterý ve Štrasburku zvolen kandidát nejsilnější lidovecké frakce Ital Antonio Tajani. Ve funkci vystřídá německého socialistu Martina Schulze, který parlamentu předsedal pět let a nyní už znovu nekandidoval.

Evropští lidovci a evropští socialisté patří k hlavním zakladatelům celé této myšlenky o jednom superstátu, kde se postupně zruší národní státy a vše se podřídí nikým nevoleným úředníkům z aparátu EU. To byl velký sen takových otců zakladatelů EU, jako byl Jean Monnet, no a po roce 1968 se myšlenka jednoho superstátu zalíbila i mladým socialistům a ti se nadšeně vrhli do budování "nové Evropy". Proto dnes můžete vidět jak veřejně se sice škádli, ale svými činy směřují socialisté a Evropští lidovci ruku v ruce k společnému cíli - zničení evropských národů a vybudování "nového Evropana".

Tato symbióza Evropských lidovců, kteří se prezentují pravicově, a evropských socialistů, kteří se tváří levicově, by nebyla možná bez myšlenkového vývoje obou táborů. Evropští lidovci se vzdali skutečného konzervativismu a přijali vizi Richarda Nicolause hraběte von Coudenhove-Kalergiho a jeho vize míšení evropských národů s Afričany a muslimy. On pan hrabě to byl vlastně takový multikulturní Hitler kombinovaný s Leninem, který ovšem neusiloval o čistou aríjskou krev, ale naopak o "čistou" krev míšenců, kteří pomohou zničit evropské národy, aby mohla vzniknout jednotka evropská říše. Podobně to viděl i Monnet, který národní státy považoval za překážku míru v Evropě.

Naopak rozvoji evropských socialistů pomohly myšlenky italského marxisty Gramsciho, které dále rozvíjeli němečtí marxisté a jenž vykrystalizovaly do dnešního myšlenkového proudu, který nazýváme neomarxismus. Tento rozvoj myšlení evropských socialistů a vzestup sociálního postavení pracujících v Evropě, vedlo socialisty k potřebě hledat novou "utlačovanou" třídu a logicky i své voliče. No a našli je v imigrantech a různých menšinách, kde teorie o dědičné vině Evropanů za všechno zlo světa v minulosti umožnila socialistům zdůvodnit proč je potřeba otevřít Evropu masové migraci a podpoře multikulturalismu - nacismu 21. století.

Pozorný čtenář si jistě všiml, že chování a myšlení Evropských lidovců a socialistů jenž popisuji připomíná myšlení náboženské - dědičný hřích, pozemský ráj a pod. A o tom to přesně je. Marx se svým myšlenkovým systémem - pozemského ráje jenž má vzniknout vítězstvím proletariátu, nebyl originální, prostě si ho okopíroval od judaismu jen prostě místo posmrtného ráje vizi posmrtného života zrušil a ráj umístil, podobně jako Saduceové, do pozemských kulis. No a Gramsci byl jeden z prvních marxistů, který do této koncepce zakomponoval křesťanství a jeho následovníci v západní Evropě to pak plně rozpracovali. Doporučuji podrobně k tomuto tématu tento rozhovor: Co to je neomarxismus? Šokující fakta o proniknutí neomarxistů do levicových, pravicových a křesťansko-demokratických stran!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Bc. Vít Rakušan byl položen dotaz

Co přesně hodláte dělat proto, aby se Ukrajinci po válce vrátili domů?

A proč poskytujeme azyl i mužům, kteří by měli svou zemi bránit? Ještě otázka, je podle vás pro nás přínosem a případně jakým, když tu u po válce Ukrajinci zůstanou, protože teď tvrdíte, že pro nás přínosem jsou, pak zase, že se budete snažit o jejich návrat, upřímně se v těch vašich prohlášeních vů...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Alena Maršálková: Proč mladí nekriticky inklinují k současné vládnoucí garnituře?

14:30 Alena Maršálková: Proč mladí nekriticky inklinují k současné vládnoucí garnituře?

Protože sytý hladovému nevěří! A polistopadová generace nikdy nebyla hladová! Bohužel…