Miroslav Kulhavý: Budeme sundávat sochu Masaryka na Hradčanském náměstí?

15. 6. 2020 18:24

Jen s IQ pod 80 lze dnešním pohledem hodnotit velikány minulosti. Posprejovaná socha Winstona Churchilla v Praze je jen obrazem debility aktérů a i těch, kteří s aktem souhlasí. Korunu tomu nasadilo i samotné zdůvodnění tohoto vandalského činu.

Miroslav Kulhavý: Budeme sundávat sochu Masaryka na Hradčanském náměstí?
Foto: Repro Facebook
Popisek: Posprejovaná socha Winstona Churchilla na stejnojmenném náměstí
reklama

Není to jediná snaha o předělání historie spojená s neschopností se vžít do reality tehdejší doby. Do toho ještě pirátský blábol Hřiba z magistrátu v kauze Koněv o tom, že Prahu neosvobodila sovětská vojska; Němci asi utíkali jen tréninkově na nějaký budoucí maraton. Napadá mě přirovnání s událostí před několika sty léty: u Domažlic stačil husitský chorál a křižáci vzali nohy na ramena.

Celý ten tyátr korunoval podloudník Kolář z Prahy 6, kdy za nouzového stavu sundal sochu Koněva s oduševnělým situačním komentářem: neměla roušku a tak musela dolů. A aby trio pražských vymaštěnců bylo kompletní, staví politický komik Novotný z Řeporyj pomník vrahům z varšavského povstání a i odjinud.

Kde se v těch lidech bere ta nebetyčná drzost účelově předělávat historii podle současných menšinových nálad ve společnosti a to vše bez solidního faktografického rozboru?!

Těm novodobým hnojometníkům na Churchilla ze stejné skupiny ubožáků jako výše jmenovaní patří titulek, neb mu m.j. vyčítají střelbu do stávkujících horníků ve Walesu v době jeho čerstvého jmenování do funkce ministra vnitra. V době panování T.G. Masaryka se rovněž na severu střílelo do stávkujících dělníků a tak je nasnadě, že je jeho socha na Hradčanském náměstí ( a i jinde) na řadě.

Aby toho nebylo málo, tak novodobí „spravedliví“ ohánějící se rasizmem a současně humanismem i ve věci 15 – 18- tiletých sirotků pod taktovkou Šojdrové, mají náboženský rasizmus včetně nerovnosti pohlaví dlouhá léta před očima, ale v tomto směru není slyšet od křiklounů všeho druhu ani hlásku; nejsou nic jiného než banda pokryteckých  poseroutků. V islámu mohou najít soubor všech negací, které historickým osobnostem vyčítají. M.j. muslimská komunita v ČR POTICHOUČKU SÍLÍ a až přijdou s větším počtem za zády s protidemokratickými požadavky vůči společnosti, nebudou to ty dnešní hlásné trouby své pravdy, které to budou muset řešit. Západ je nám odstrašujícím příkladem; ale to je na jiný, samostatný článek. Dám ho příště.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Sdružení českých taxikářů: Požadujeme po vládě konkrétní kompenzační balíček

8:39 Sdružení českých taxikářů: Požadujeme po vládě konkrétní kompenzační balíček

Odvětví taxislužby je externě a extrémně přímo závislé n aveškerých zavřených či omezených odvětvích…