Oldřich Rambousek: Donald Trump se vybarvil

08.04.2017 16:00

Donald Trump se vybarvil. Je to skutečně Donald s kačeřím mozkem. Za všechno může Bašár Assad a Vladimír Putin, aneb Donald Trump v roli neužitečného idiota.

Oldřich Rambousek: Donald Trump se vybarvil
Foto: Facebook D. Trump
Popisek: Donald Trump
Svého času a to ještě při volebním klání Trump-Clintonová---snad si ještě vzpomenete, jsem publikoval článek, kde jsem se snažil mírnit euforii a nadšení z úspěšného postupu Donalda Trumpa. Všem jsem Vám říkal-mírněte emoce, čas teprve ukáže skutečné záměry nového Amerického prezidenta. Říkal jsem jasně, že to, o čemž se hovoří ve volebním klání, tak vůbec nemusí být primárními záležitostmi, a že může být vše jen dobře vymyšleným marketingovým tahem v šachové partii mocenských her.
 
Čas byl v tomto případě velmi rychlý a dokázal, že Americký prezident je ulízaný komediant, hulvát, podvodník a lhář. Rychlost vyjasnění mě docela děsí, protože už nyní se můžeme bát, co přijde příště. Velmi snadno se totiž může stát a domnívám se, že se stane, že Americký prezident Donald Trump bude mnohem horším prezidentem a člověkem, než Keňský barbar slezivší z koruny banánovníkové palmy dělající Amerického prezidenta před ním. Přímé důkazy nám proti sobě podal sám-Donald Trump a také potvrdil, že jeho moc je přímo podřízena strukturám svobodných zednářů, židů a strukturám NWO o kterých docela přímo hovořil již George Bush st. o němž je dostatečně známo, že jeho rodina patří do žido-zednářské elity NWO, která v minulosti aktivně spolupracovala dokonce s nacisty.
 
Kačer Donald při volbách a na začátku svého působení v úřadu prezidenta Spojených států tvrdil, že se zasadí o normalizaci a vylepšení vztahů s Ruskem, že se zasadí o urovnání válečného konfliktu v Sýrii a že se bude snažit propagovat myšlenku světového míru. De facto během jediného necelého roku se jeho rétorika, ale bohužel i činy obrátily zcela opačným směrem a směřují k další eskalaci napětí a vyostření vzájemných vztahů na samotný okraj udržitelnosti. Nynější událost, která se odehrála v Sýrii a hovoří o použití chemických zbraní ze strany Bašára Assada je toho důkazem.

Domnívám se, že Bašár Assad je natolik inteligentní, že ví, že je pod drobnohledem celého světa a tedy, že žádné takové zbraně nepoužil-navíc je nutno si položit otázku-proč by to dělal, když jeho vojska úspěšně postupují? Vždyť by tím řezal větev sám pod sebou a to mi přijde jako holý nesmysl. Dále je nutno si říci vážení, že veškeré chemické zbraně, které Syrský režim vlastnil mu byly mezinárodními silami a pod mezinárodní kontrolou odebrány a to již před třemi lety a to na území, které bylo pod kontrolou sil Bašára Assada a který sám umožnil vstup inspekčních týmů a likvidaci těchto zbraní. Samozřejmě nebylo zkontrolováno území pod správou povstaleckých skupin a Islámského státu, kde o něco takového nebyl projeven žádný zájem, ale je na místě si říci, že na dobitých územích povstalci a IS se nacházely zbrojní sklady Syrské armády a právě tyto byly povstalci vyloupeny a zneužity. To znamená, že chemické zbraně mohou vlastnit povstalci a IS!!!!! NIKDO JINÝ! Není li to tak a Bašár Assad je idiot a blázen a údajně tyto zbraně použil---kde je prosím vzal?

OSN, CIA a další složky doslova pročmuchaly území pod správou legitimní Syrské vlády!!! Assadův režim chemické zbraně dokonce sám odevzdal. Jediným vysvětlením by pak mohlo být, že inspekční týmy mezinárodních sil provedly svou práci velmi špatně, či záměrně špatně a nechaly se podplatit Syrským režimem. Je sice otázkou z čeho, když Syrský režim má blokované finanční operace a nemá neomezený přístup ke svým prostředkům.

Velmi mě také překvapila rychlost zpráv, které obviňují z použití chemických zbraní Bašára Assada a Rusko. Víte-jako bývalý voják dobře vím, že takovéto informace se velmi těžko dají ověřit. Navíc v oblasti střetů a přímých kontaktů znepřátelených stran. Někdy je to doslova nemožné. Tady však byli hned druhý den původci označeni-zvláštní. Víte-zde hraje značnou roli psychologický aspekt ve smyslu toho, kdo takovouto informaci vypustí jako první. Povětšinou se totiž věří právě tomu prvnímu a zprávy druhotné, či situaci dementující, již nejsou brány zdaleka tolik v potaz. Je pak velmi obtížné se z propagandistického útoku vymanit a to i přesto, že byl vymyšlen. Když to vezmu kolem a kolem, tak mi přijde, že tento propagandistický útok nese stejný rukopis, jako zcela zaručeně pravé informace o 11 září, kdy byla zničena proslulá Americká dvojčata.Nutno též podotknout, že nejvíce informací o tomto činu má vždy jeho původce a tady se jako velmi dobře informovaný subjekt prezentovaly právě USA a jimi podporované povstalecké skupiny a mezinárodní neziskové organizace. Zaplétat do toho všeho Ruskou stranu je vůbec idiotské. RF disponuje takovými zbraňovými systémy, že použití chemických zbraní by bylo diletantské a vojensky zastaralé a neefektivní. Navíc-proč by se Ruská strana diskreditovala na mezinárodním poli takto hloupě a zrovna kvůli Sýrii. To nedává žádný smysl. Přeci si nelze myslet, že Rusové jsou tak hloupí, že by nabíjeli děla proti sobě samým. Je však pravdou, že kdyby RF měla v Sýrii volnou ruku a mohla provádět vojenské operace na území Sýrie bez omezení, tak byl již dávno konflikt v Sýrii ukončen, Islámský stát zlikvidován a krveprolití ukončeno. Bohužel tomu tak není, protože jak USA, tak mezinárodní společenství nemá sebemenší zájem tento konflikt ukončit, protože nebylo dosaženo cíle ekonomického ovládnutí Sýrie a nainstalování čistě loutkové proamerické administrativy. Vždyť jde jenom o ropu ne?
 
Myslíte, že na Ukrajině je to jiné? Ale není-jen s tím rozdílem, že na Ukrajině byla instalována fašisticko - oligarchická vláda nakloněná západu, která nepožádá o pomoc Rusko jako to udělala vláda Bašára Assada. Ameriku a její západní spojence toto dobrodružství stálo už miliardy dolarů. Miliardy, které spolykali oligarchové a propagátoři nacionalistických bojůvek, kterým lidé sedli na lep. Bohužel ti obyčejní lidé to vše zaplatí, přičemž sami chcípají hlady. V jistém smyslu se dá říci, že jde o stejnou válku vedenou na dvou frontách proti jedinému cíli a tím cílem není nikdo jiný než Rusko. Tento cíl ještě zviditelňují západem připravované a financované demonstrace, které se konaly v Petrohradu, Moskvě a dalších městech na podrývání Ruského režimu. Musím se tomu smát, protože i zde mají namočeno takzvané neziskové organizace a ultranacionalisté. Tedy ti, kteří jsou přímo napojení na prozápadní ksindl, na Sorose, na elity EU a na bankovní korporace, které vytvářejí těmto akcím krytí a zároveň je financují.
 
Lze se jen pousmát, jaké že zaujímá k těmto událostem stanovisko Česká vláda se svým alfasamcem Sobotkou. Oni od toho řiťolezení mají už hnědé i límečky u košil-zaprodanci. Chápu, že za dolary se lže poměrně dobře, ale je to čestné? Říkáte tyto nesmysly i svým dětem? Jak se na Vás bude dívat historie??? Není Vám už trapná ta protiruská hysterie? Ono Vám nestačí páni politici, že Vaším přičiněním byla rozkradena republika, ožebračen národ a vržen do vazalství? V tomto smyslu nepomůže ani Babiš, protože i on je součástí a podílníkem vazalského systému. Má z toho miliardy vážení a my máme holou prdel. Babiš-to je něco jako na Slovensku Kiska. Patří je oba zavřít na Mírov.
 
Lze z toho všeho se smutkem konstatovat, že Donald Trump buď ve volbách záměrně vědomě lhal a nebo jak si myslím já, byl přinucen mocenskými strukturami židozednářských elit dodržet směr jejich politiky. V onom článku, kdy se konaly Americké volby jsem také napsal, že se obávám o Trumpa, protože bude li chtít dodržet své sliby voličům, tak dopadne jako Kennedy v Dallasu-prostě jej zabijí a nebo přistoupí na druhou možnost a tou je podřízení se skutečným mocenským strukturám. Trump, aby neztratil svou pozici, své jméno a svůj život tak přistoupil na druhou možnou variantu a to bez možnosti jakékoliv další volby. Dnes je to jen kolaborující ubožák-tedy člověk stejného charakteru jakým se honosí i Česká vláda a parlament. Víceméně jsem tento scénář očekával a vše se mi potvrdilo. Nedoufejte tedy v žádné narovnávání vztahů USA-Rusko-to není na pořadu dne. Spíše buďte připraveni na to, že vojenský konflikt je více než aktuální.
 
 Závěrem si dovolím doporučit. Neberte prosím slova našich čelních představitelů vážně a to stejné platí i pro zaplacené informace našich veřejnoprávních médií. Víte kde začíná pravda??? Tam kde končí lež ČT.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Arcibiskup Jan Graubner: Nelze žít z deklarací, ale z Pravdy, která osvobozuje a lze ji poznat po ovoci

21:39 Arcibiskup Jan Graubner: Nelze žít z deklarací, ale z Pravdy, která osvobozuje a lze ji poznat po ovoci

Prohlášení předsedy ČBK k některým kandidaturám do poslanecké sněmovny