Organizátoři manifestace proti kriminalizaci vlastníků zbraní: Situace je vážná!

14.03.2017 16:53 | Zprávy
autor: PV

Pozvání na manifestaci proti kriminalizaci legálních vlastníků zbraní:

Organizátoři manifestace proti kriminalizaci vlastníků zbraní: Situace je vážná!
Foto: Hans Štembera
Popisek: Střelné zbraně

Bez přehánění na rovinu říkám, že situace je vážná – ve středu 15. března 2017 budou v europarlamentu hlasovat o směrnici evropské komise, která chce odzbrojit a kriminalizovat legální vlastníky zbraní v ČR = slušné občany ČR.

Toto hlasování zřejmě nikoliv náhodou bude probíhat ve stejný den, kdy nás před 78 lety (15. března 1939) obsadila a odzbrojila vojska nacistické Velkoněmecké říše.

Níže uvedená manifestace má dát jasně najevo našim poslancům, že si Češi a Moravané další odzbrojování nepřejí a žádají naši poslaneckou sněmovnu, aby podpořila ústavní právo na legální zbraň a hlavně, aby odmítla implementovat onu směrnici evropské komise i za cenu možných sankcí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Václav Klaus: Vánoční zamyšlení 2.0

12:07 Václav Klaus: Vánoční zamyšlení 2.0

Sedl jsem si ke stolu a chtěl začít psát letošní vánoční zamyšlení. Ťukl jsem do počítače a nečekaně…