To znamená, že „hra skončila“ jak napsal Paolo Raffone, ředitel belgické Nadace CIPI. Jakmile se totiž tyto uvedené oblasti stanou součástmi Ruska, nemůže už konflikt pokračovat, aniž by Západ spáchal agresi přímo proti Rusku. (ZDE)
Proč to trvalo tak dlouho, než se to nejzřejmější stalo skutkem? Protože kdyby Kreml přijal žádost Donbasu v roce 2014, dnešního konfliktu by nebylo.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku
Ukrajina (válka na Ukrajině)
Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.
Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.



