Václav Kovalčík: Mezigenerační propady a rozdíly ve společnosti na politickou objednávku

06.06.2020 9:31

Zoufalý stav naší země, profláknuté rádoby demokratické strany, k tomu ještě prvo-voliči, kteří se mnohokrát osvědčují volit prohnilé partaje, jež za sebou zanechaly totální spoušť. Nelíbí se mi, že je myšlení mladých lidí prvo-voličů vymýváno rovnou na středních školách a gymnáziích, stejně tak na rádoby vysokých školách a univerzitách. Akademická prostředí tak dělají našemu národu medvědí službu.

Václav Kovalčík: Mezigenerační propady a rozdíly ve společnosti na politickou objednávku
Foto: Hans Štembera
Popisek: Čekání na výsledky senátních a komunálních voleb ve volebním štábu ANO
reklama

Pohleďme, jak se chová rádoby Milión chvilek pro demokracii, vždyť je to donebevolající, neboť tihle rádoby demokraté by nejraději vykonávali čistky na adresu voličů prezidenta Miloše Zemana. I ČSSD si může podat s uvedenou pseudo-organizací ruce, stejně tak alarmující rádoby demokratický blok.

Doufám tedy, že se bude v Praze i ostatních městech měřit stejným metrem - neexistuje, aby strachem zmanipulovaná policie rezignovala, jak je všeobecným zvykem. Proto je kriminalita v našem národě, zejména v našem hlavním městě.

A proto lidé v četných diskusích volají, aby skončila nadvláda rádoby demokratického bloku, jenž se vždy před volbami ukazuje v kravatách, ale myšlení těchto prohnilých stran je pod bodem mrazu - jen získat peníze za volby, mandáty, korumpovat úřady, spolupracovat s podsvětím!

Již třicet let se nadává na KSČM ze strany bývalých komunistů, kteří po sametu převlékli kabát - změnili uniformu. Bohužel si to naším školstvím zmanipulovaná mládež neuvědomuje, a tak se učí v hodinách dějepisu dějiny zrovna podle politické nálady, podle toho, kdo nám současně vládne.

Vytvářet si svůj názor třeba v zaměstnání je nadále trestné, existenční dopady na adresu slušných lidí jsou smutné. My si můžeme myslet, že lidé, vlastně celá společnost již procitla, ale zdá se, že opět naletí na luxusní kravaty, plané sliby. Kéž by tomu tak nebylo.

Proto odsuzuji nízkou úroveň současného školství i rezortu školství, kde dochází k politické manipulaci dětí a mládeže, což nemá nic společného se vzděláváním, když vznikají mezigenerační propady a rozdíly ve společnosti na politickou objednávku.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ivo Valenta: Vláda o nás všech rozhodovala naslepo

16:25 Ivo Valenta: Vláda o nás všech rozhodovala naslepo

Mimořádná proticovidová opatření neprocházela řádným procesem! Vláda o nás všech rozhodovala naslepo…