Vladimír Pelc: Příprava politického převratu

21.06.2019 7:33

Chvilkaři, kavárníci a maňásci v tuzemsku, sudeti zatím v zahraničí, ale perspektivně u nás, a doma jejich pátá kolona, ti všichni připravují politický převrat. Časově ho orientují k listopadu letošního roku. K výročí listopadu ´89.

Vladimír Pelc: Příprava politického převratu
Foto: narsoc.cz
Popisek: Vladimír Pelc
reklama

Všimněte si věcných a časových souvislostí současných demonstrací.

Další, v pořadí asi sedmý přejezd USA Army přes náš stát po pozemních komunikací a ve dne, byl demonstrací vojenské síly a moci Spojených států nad naší zemí, a též další rekognoskací terénu pro masové přesuny vojenské techniky US Army.

Na 70. srazu sudetů vyjádřili jejich funkcionáři predátorský cíl: Uskutečnit příští svůj sjezd v České republice (na pozvání některého města, třeba Brna, protože tam je nyní pro sudety příznivé politické prostředí). Byla to demonstrace politické síly pohrobků nacistických českých Němců, kteří koncem třicátých let zradili tehdejší Československo, podporovali A. Hitlera a K. Henleina, byli spolupachateli masového vyvražďování našich občanů. K politické síle sudetů přispívá jejich pátá kolona v ČR.

Fyzické útoky na osoby s jinými politickými názory jsou demonstrací toho, že politická a hospodářská uskupení, která prohrála volby a bojí se policejního vyšetřování a možného soudního postihuje svých kriminálních, zejm. hospodářských činů, je ochotna použít i fyzického násilí.

Chvilkařské ataky jsou součástí destrukce demokracie v naší zemi; to nejsou ataky proti dotacím – vždyť sami tzv. umělci by se většinou bez dotací neuživili, natož aby se stali milionáři.

Chvilkaři nemají zájem odehnat od hnutí ANO 2011, od Andreje Babiše, jeho voliče. Vždyť k čemu může vést sprosté prohlášení maňáska V. Polívky o tom, že voliči ANO jsou toaletní papír, jeho výzva „svině! naserem se a půjdem na Hrad“? Jenom k tomu, že jednak dosavadní jeho voliče utvrdí v jejich volbě, a navíc mu přivede další hlasy, protože normálně inteligentní občané agresivní ataky rádi nemají.

Veškeré demonstrace mají vést ke konfrontaci s demokraticky zvolenou vládou.

Vyšlo na Vasevec.cz. Publikováno se souhlasem vydavatele

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Lukáš Kovanda: Koronavirus letos připraví českou státní kasu nejspíše o pět miliard korun

21:16 Lukáš Kovanda: Koronavirus letos připraví českou státní kasu nejspíše o pět miliard korun

Mezinárodní finanční instituce kvůli pokračujícímu šíření nákazy koronavirem zhoršují svůj odhad le…