Černochová (ODS): Pan Grebeníček úplně zbytečně rozdmýchal emoce v sále

12.02.2013 11:57

Poslankyně Jana Černochová odpovídá na dotaz čtenáře serveru ParlamentníListy.cz.

Černochová (ODS): Pan Grebeníček úplně zbytečně rozdmýchal emoce v sále
Foto: janacernochova.cz
Popisek: Jana Černochová z ODS
reklama

Dotaz čtenáře:

Jste moc mladá na to, abyste hodnotila r.1968 a ještě méně kompetentní k tomu,kritizovat slova p.Grebeníčka,který měl pravdu ve svém příspěvku k r,68 a ,že jako komunistická pravice,za jejíž barvy kopete využije každé možné příležitosti,aby jste do nich kopali.Dnes nikdo nemůže 100% říci jak to s Palachem bylo,každý se může jen domnívat,neboť do hlavy nikdo nikomu nevidí.Ale opovrhujete něčím co sama nebudete umět nikdy před normálně myslícími lidmi vysvětlit.Nemáte na to a jen využíváte toho,že jste poslankyní a chcete se zviditelnit.Jednou vy a vaše strana bude stát na pranýři,neboť jste dopustili rozkradení státu a to prosperujícího,lidi jste uvedli do bídy,ale to vám s vaším platem nikdy nedojde,ale jednou dojde k tomu,že lidé budou na vás plivat jako vy dnes po komunistech,kteří se daleko méně zpronevěřili národu jak vaše strana.plná zlodějů atd.Mějte se hezky.Jinak co mi na toto odpovíte,?Asi raději neodpovíte vůbec.

Odpověď poslankyně:

Dobrý den, děkuji Vám za Váš názor. Já jsem nereagovala na slova pana Grebeníčka, abych zpochybňovala jím uváděné důvody smrti Jana Palacha. Reagovala jsem na jeho věty, že moje důvodová zpráva je nepravdivá a jeho výzvu, že jí mám z návrhu zákona odstranit! Ze sálu jsem neodešla a vězte, že v důvodové zprávě není nic, co by nebylo z veřejných zdrojů a co bych nekonzultovala s historiky. Domnívám se, že zpráva je velmi korektní a nepouští se do žádných spekulací. Pro Váš přehled o tom, co v důvodové zprávě bylo, je tato důvodová zpráva zveřejněna zde: http://www.parlamentnilisty.cz/profily-sprava//user-data/0AC8066B/file/41375-zakonDZPalach.pdf

Věřím, že po jejím přečtení pochopíte, že tam nebylo nic historicky závadného a pan Grebeníček „cenzurou“ textu důvodové zprávy při projednávání zákona úplně zbytečně rozdmýchal emoce v sále.

Mgr. Jana Černochová

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: ODS
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ivo Valenta: Tajné návštěvy a šifry. Tak vypadá zoufalství provozovatelů služeb

13:19 Ivo Valenta: Tajné návštěvy a šifry. Tak vypadá zoufalství provozovatelů služeb

Komentář na facebookovém profilu k těžké situaci podnikatelů v době vládních opatření proti koronavi…