Chládek (ČSSD): Fiala veřejně přiznal, že vláda řešení pro školství nemá

06.02.2013 11:40 | Zprávy

Vláda P. Nečase nemá ani po téměř třech letech svého fungování řešení pro zásadní zlepšení nedobrého stavu českého školství.

Chládek (ČSSD): Fiala veřejně přiznal, že vláda řešení pro školství nemá
Foto: senat.cz
Popisek: Senátor Marcel Chládek

Dokládají to dnes představené takzvané priority, které ministr školství Petr Fiala honosně pojmenoval „2x5 kroků ke kvalitnímu vzdělávání“.

Místo jasných řešení, strategických kroků či legislativních návrhů jsme byli svědky ministrovy marketingové prezentace zcela prázdných frází, nekonkrétních tezí či plánů, jak se s problémy školství poprat.

Pokud má být tento materiál skutečným výsledkem více než osmiměsíční práce nového ministra, pak jde pro české školství o skutečně špatnou zprávu.

Jednotlivé Fialovy body-priority navíc evidentně nebyly a nejsou prioritami pravicové vlády.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: ČSSD

Podáte nějaké trestní oznámení?

Jestli podle vás došlo v bitcoinové kauze ke korupci a já bych tomu i věřila, tak neměla by to řešit i policie? Podáte nějaké trestní oznámení? Děkuji za odpověď. Horáková

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mašek (ANO): Ukázkový příklad politické zlodějny

10:21 Mašek (ANO): Ukázkový příklad politické zlodějny

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na obvinění STAN z krádeže pozměňovacího návrhu