Kandidátky hlavních politických stran: Praha

24.03.2010 0:01

Hlavní soupeři: David Vodrážka, Martin Pecina, Karel Schwarzenberg. Volby 2006 v Praze: 656 495 platných hlasů, 1 112 okrsků, 25 krajských mandátů.

Kandidátky hlavních politických stran: Praha

 

ČSSD:
1.  Ing. Martin Pecina, MBA.
2.  JUDr. Petr Hulinský, Ph.D.
3.  Ing. Miroslav Svoboda
4.  Ing. Gabriela Kalábková
5.  Mgr. Karel Klíma
6.  MUDr. Jiří Koskuba
7.  Michal Kucián
8.  Petr Kuchař
9.  Mgr. Jiří Dienstbier
10. MUDr. František Kolínský
11. Hana Nováková
12. Ing. Luboš Táborský
13. Tomáš Pubrdle, MA
14. MUDr. Ivan David, CSc.
15. DipMgmt.,MSc. M. Bartoloměj, MBA
16. Ing. Jan Pech
17. PhDr. Karel Šplíchal 
18. JUDr. Stanislav Křeček
19. Ing. Rostislav Přibyl
20. JUDr. Kateřina Mandovcová
21. Bc. Blanka Klimešová
22. Mgr. David Beňák, DiS.
23. Aleš Mareček
24. Ing. Drahoslav Matonoha
25. Ing. František Ruda
26. Ing. Petr Zinek, MBA
27. Helena Stašáková
28. MUDr. Vladimír Polanecký
29. Mgr. et Mgr. Eva Prošková
30. Hana Šabľová
31. Jiří Metelec
32. Mgr. Jan Valenta
33. Ing. Marie Vaicová
34. RNDr. Eva Kaprasová
35. Ing. Jiří Schmidt
36. Leoš Paclík

ODS:
1. David VODRÁŽKA
2. Pavel BÉM
3. Jana ČERNOCHOVÁ
4. Boris ŠŤASTNÝ
5. Jiří JANEČEK
6. Jan SVÁTEK
7. Tomáš DUB
8. Alena SAMKOVÁ
9. Tomáš CHALUPA
10. Ivo HLAVÁČ
11. Lucie VÁVROVÁ
12. Daniel REISIEGEL
13. Antonín KAZDA
14. Helena MALLOTOVÁ
15. Ondřej LNĚNIČKA
16. Petr BRATSKÝ
17. Daniel ROVAN
18. Marek BENDA
19. Zbyněk NOVOTNÝ
20. Miroslav KŘÍŽEK
21. Jan HANA
22. Jana ČERNÁ
23. Karel HAGEL
24. Jaroslava JANDEROVÁ
25. Daniel EBEL
26. Pavel PENK
27. Miloslav MIHÁLIK
28. Tomáš KÁDNER
29. Martina ŠANDOVÁ
30. Lenka KOHOUTOVÁ
31. Vojtěch KOS
32. Jakub DRÁBEK
33. František BLAŽEK
34. Kateřina DEETLEFSOVÁ
35. Jiří MATUŠEK
36. Jan GABRIEL

KSČM:
1.Ing. Jiří Dolejš
2.Mgr.  Marta Semelová
3.Ing. František Beneš, CSc.
4.Petr Šimůnek
5.Dagmar Gušlbauerová
6.PhDr. Josef Skála, CSc.
7.Lucie Rovná
8.JUDr. František Hoffman
9.RNDr. Václav Exner, CSc.
10.JUDr. Lubomír Ledl
11.Josef Gottwald
12.Ludvík Šulda, BBA
13.Pavel Ambrož
14.PhDr. Jana Bauerová
15.Jaromír Petelík
16.PhDr. Helena Briardová
17.Bc. Jana Čunátová
18.Doc. RNDr. Jiří Hudeček, CSc.
19.JUDr. Ivan Hrůza
20.Jan Vozár
21.Marek Tošil
22.Mgr. Roman Janouch
23.PhDr. Miroslava Moučková
24.PhDr. Jiří Horák, CSc.
25.Karel Skoupil
26.Mgr. Alena Hronová
27.Miroslava Dobiášová
28.Alena Kovalová
29.Ing. Václav Věrtelář
30.Oldřich Pokorný
31.JUDr. Václav Jumr
32.Vladimír Kopřiva
33.František Koudele
34.Hana Banziová
35.Jitka Krátká
36.Ing. Svatopluk Semecký

TOP 09:
1. Karel Schwarzenberg
2. JUDr. Stanislav Polčák
3. Ing. Václav Kubata
4. PhDr. Daniel Korte
5. Ing. František Laudát
6. MUDr. Gabriela Pecková
7. JUDr. Jana Radová
8. Jaroslav Eček
9. Ing. Eva Vorlíčková
10. Ing. Oldřich Lomecký
11. Doc. Ing. Martin Dlouhý
12. Prof. Doc. Noemi Zárubová-Pfeffrmannová
13. MUDr. Jan Votoček
14. Ing. Kamila Procházková
15. Mgr. Nataša Šturmová
16. Mgr. Albert Kubišta
17. RNDr. Tomáš Hudeček, Ph.Dr.
18. Zuzana Bönischová
19. Bc. Šárka Kuželová
20. JUDr. Ing. Tomáš Jirout
21. Zdeněk Barták
22. Jiří Liška
23. Ing. Helena Frankenbergerová
24. Ing. Josef Miškovský
25. Pavel Pešek
26. JUDr. Zuzana Špitálská
27. Ing. Mojmír Hajník
28. Ilona Pavelková
29. Mgr. Jan Mandaus
30. Mgr. Karel Koželuh
31. JUDr. Jiří Slavík
32. Mgr. Petr Trombik
33. Mgr. Tomáš Zielinski
34. Mgr. Jana Fajstavrová
35. ,Ing. Radim Šenk, MBA
36. Mgr. Ondřej Kolář

KDU-ČSL:
1. PhDr. Jana Hybášková (EDS)
2. MUDr. Marián Hošek
3. PhDr. Zuzana Jelenová
4. MUDr. Tom Philipp Ph.D, MBA
5. Jan Wolf
6. Mgr. Jaroslav Orel
7. Monika Pálková
8. Mgr. Pavel Mareš
9. PhDr. Daniela Rázková
10. Ing. Karel Kloud
11. Ing. Bohuslava Boučková, CSc.
12. RNDr. Erika Prausová
13. RNDr. Pavla Tůmová, Ph.D.
14. Daniel Kajpr
15. Ing. Jan Waraus
16. Mgr. Petr Šimůnek
17. MgA. Jitka Kateřina Trčková, ak. soch.
18. Michal Dvořák
19. RNDr. Miloslav Müller, Ph.D.
20. Aleš Jirsa
21. Mgr. Vlastimil Ježek
22. Ivan Kapičák
23. Mgr. Zuzana Hofmannová, DiS.
24. Petr Klíma
25. Dagmar Chrištofová
26. Petr Nejedlý
27. Ing. Libor Galatík
28. Petr Burgr
29. Mgr. Jan Bartůšek
30. Ing. Monika Turnovská
31. Jan Sixta
32. Mgr. Pavlína Stankayová
33. Mgr. Jan Čižinský
34. Mgr. Jiří Král
35. Ing. Josef Cuhra
36. Mgr. Bohuslav Pavlas

Strana zelených:
1.Mgr. Ondřej Liška
2.Ing. Zuzana Drhová, Ph. D
3.Mgr. Jiří Hromada
4.Mgr. Petra Kolínská
5.Mgr. Ondřej Mirovský, M. EM.
6.Mgr. Klára Laurenčíková
7.Ing. Ladislav Hrabal, CSc.
8.Doc. Mg. A. Olga Sommerová
9.Mgr. Petr Štěpánek, CSc.
10.Mgr. Iva Kotvová
11.Mgr. Ondřej Rut
12.Mgr. Ivana Cabrnochová
13.Mgr. Michal Uhl
14.Hana Francová
15.Mgr. Lukáš Budín
16.Ing. Ilona Picková
17.MgA. Petr Vilgus, Ph. D.
18.Ing. Gozel Challyjeva
19.Roman Rogner
20.Dagmar Kolmanová
21.Jakub Ježek
22.Mgr. Kateřina Jechová
23.Mgr. Tomáš Bräuner
24.PhDr. Eva Mišíková
25.Ing. Ondřej Velek
26.Mgr. Alžběta Rejchrtová
27.Ing. Karel Jech
28. Mgr. Ivana Janišová
29.Ing. Petr Hrdina
30.Kamila Šeborová
31.Miloš Mrkvička
32.Ing. Jana Davídková
33.Peter Zborník, M. Sc.
34.Mgr. Silvie Kratochvílová
35.Josef Šmída
36.Mgr. Stanislava Bartošová

Věci veřejné:
1.  Radek John
2.  Mgr. Karolína Peake
3.  JUDr. Vít Bárta
4.  Ing. Kamil Jankovský
5.  Ing. Jiří Vejmelka
6.  PhDr. Marie Hakenová
7.  Jiří Šebek
8.  Jiří Veleba
9.  Mgr.Jan Dobeš
10. RNDr. Pavel Novotný
11. MUDr. Petr Křiváček
12. Mgr. Martina Tichá
13. Ing. Jan Sychra
14. Bc. Daniela Andělská
15. Karel Bauer
16. Vladimíra Hodanová
17. Ing. Monika Brotánková
18. Ing. Petr Spálenka
19. Zdeňka Píchová
20. Mgr. Jan Libich
21. Ing. Ivanka Kellnerová
22. Marek Kukrle ml.
23. Vladimír Šiman
24. Kamil Regent
25. Petra Bártová
26. Ing. Marek Smejkal
27. Mgr. Nikola Štefan
28. Ivo Brabec
29. Bc. Denisa Rosová, DiS.
30. Miroslav Poustecký
31. Karel Lorenz
32. Eva Zamouřilová
33. Vladimír Olejníček
34. Michal Radotínský
35. Andrea Volaříková
36. Zuzana Dufková

Strana práv občanů - zemanovci
1. Ing. Vladimír Hönig, Ph.D.
2. Bc. Andrea Kailová
3. PhDr. Zdeněk Pleskot
4. Ing. Dušan Macháček,MBA
5. Mgr. Ondřej Veselský

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: tan

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vondra (ODS): Bez jádra to nedáme

19:57 Vondra (ODS): Bez jádra to nedáme

Komentář na facebookovém profilu k energetické budoucnosti Evropy