MMR: Poslanec Hulinský prokazuje neznalost problematiky čerpání z fondů EU

10.07.2012 21:02 | Zprávy

Pan poslanec Hulinský znovu v médiích prokazuje neznalost problematiky čerpání peněz z evropských fondů, ke které se stále vyjadřuje. Opětovně si nezjistil reálná fakta a informace, se kterými pracuje.

MMR: Poslanec Hulinský prokazuje neznalost problematiky čerpání z fondů EU
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr pro místní rozvoj Kamil Jankovský

Ministr pro místní rozvoj nepřichází pět minut po dvanácté ve svém návrhu přesunu peněz z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. MMR ČR na problém upozornilo a navrhovalo vládě radikální řez již v květnu loňského roku.  V letošním roce dokonce MMR ČR předložilo vládě k rozhodnutí tři varianty řešení.

Ministerský materiál komplexně analyzuje rizika v jednotlivých programech a tam, kde je vyhodnocuje jako příliš vysoká, navrhuje změny. Návrhy realokace peněz mezi programy patří k široké škále opatření a řešení problémů v programech. V první řadě je musí schválit Vláda ČR, poté musejí být odsouhlaseny v Bruselu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Ministerstvo pro místní rozvoj

Leynová

Vzhledem k tomu, že Leynová byla demokraticky zvolena většinou, myslíte, že když by skončila, že by byl zvolen někdo jiný, kdo by šel proti ní? Co když bude zvolen ještě někdo horší?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Senátor Hraba: Zelené pokrytectví v praxi

7:17 Senátor Hraba: Zelené pokrytectví v praxi

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k množství emisí, vyprodukovaných za rok Evropskou ko…