Ministr Bendl jmenuje generálního ředitele státního podniku Povodí Labe

24.04.2013 12:10 | Zprávy

Ministr zemědělství Petr Bendl jmenuje ke 2. květnu nového generálního ředitele státního podniku Povodí Labe Václava Beránka (46).

Ministr Bendl jmenuje generálního ředitele státního podniku Povodí Labe
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Bendl

 

Nový šéf vzešel z výběrového řízení, do kterého se přihlásilo 11 uchazečů. Václav Beránek dosud působil v oboru stavebnictví a inženýrství pro dopravní stavby. Je absolventem Vysokého učení technického v Brně – Ústavu soudního inženýrství.
 
Jan Žáček
tiskový mluvčí Ministerstva zemědělství

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Ministerstvo zemědělství

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Chápu vás dobře, že byste podruhé vstoupili do stejné řeky a šly do vlády s ODS?

Po tom všem, co o ní tvrdíte, že jsou to kmotři? A proč se vlastně po volbách vůbec nerespektuje vůle občanů, proč podle vás nemá šanci být premiér ten, kdo volby vyhraje? Babiše volit nebudu, ale přijde mi, že jsou stejně volby zbytečné, že si to vy politici pak stejně zařídíte po svém

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Premiér Fiala: Je otázka, nakolik to hnutí ANO myslí s obranou ČR vážně

23:00 Premiér Fiala: Je otázka, nakolik to hnutí ANO myslí s obranou ČR vážně

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k útoku ruských dronů