Může se například dozvědět, jaké jsou skutečné ceny jídel a nápojů ve sněmovních restauracích. Okamžitě jsem zbystřil. Za chvíli jsou tady parlamentní volby, Kristýna studuje politologii 10, pardon 9 let (jak upřesňuje na svém webu), takže o tom něco musí vědět. Každá rada, jak získat srdce voliče, se cení. Navíc i v praktické rovině se Kristýna může pochlubit řadou, a to i v české politické kotlině, mediálních super kousků, za které by se nemusel stydět ani šéf kampaně Baracka Obamy.
Například tajná nahrávka, kde Kristýna používala dětem nepřístupné výrazy, získala obrovskou mediální pozornost a zastínila ve sledovanosti dokonce i takové šlágry jako Ordinace v růžové zahradě, Všechnoparty, Show Jana Krause nebo 26. díl Majora Zemana. Její zásadové postoje během vzpoury proti Vítu Bártovi a jejich následná komunikace patří ke skutečně nezapomenutelným zážitkům. Kdo by si kdy pomyslel, že se mladá a neznámá politička zapíše tak výrazným způsobem do dějin české politické tragikomedie?
Takže. Ve své předvolební kampani se zaměřím nejen na ceny jídel a nápojů, ale také na ceny časopisů, novin a cigaret v parlamentní trafice! Mé pozornosti neujdou ani parlamentní toalety. Zjistím a zveřejním, za kolik se zde nakupuje toaletní papír a čisticí prostředky. Rozhodl jsem se také instalovat web kameru do své kanceláře, aby se každý mohl podívat na to, co právě dělám.
Půjdu ale dál. Web kameru umístím také v domě, kde bydlím, a to včetně boudy našeho psa, dědovy králíkárny a akvária s rybičkami. I tato nebohá zvířata jsou součástí mého života poslance. Lidé budou moci sledovat, jak krájím cibuli, hrabu listí, vynáším odpadky a pláču štěstím, když hradečtí fotbalisté vstřelí gól.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: ODS